Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden
  1. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    1.087
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Verdigin Ornek sacma kere sacma. Sen dagdaki terroristi savunan ve pkk’yi destekleyen bir siyasetciyi benimsiyorsun, begeniyorsun ve destekliyorsun ve utanmadan bunuda acikca soyluyorsun. Iste burada bir sikinti var bu sikintida senin iktidar nefreti yuzunden vatan haincileri desteklemen.

2. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.840
    Desteklemek demek oy vermek, kurultaylara katılmak, sosyal medya da fotoğraflarını likelamak felan. yani gökçekin bir zamanlar fetoya ‘özledik dön artık’ demek gibi birşey. ben demirtaşı desteklediğimi düşünmüyorum, insanlarla olan iletişimini, liderlik kapasitesini beğendiğimi söylüyorum. az önce erdoğanın karizmatik (övgü) olduğunu söylediğim gibi. şimdi beni akpartilikle de suçlayacakmısım?

beni karalamamın türlü türlü yollarını denedin. olmadı. bidaha ki hamlen ne?

3. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.840
    Ben türküm. istiklal marşım korkma diyor bana. kendimi eleştirmekten de doğruları söylemektende korkmam, kaçınmam. bu gücü osmanlıya ‘hatalısınız’ demekten çekinmeyen, korkmayan atalarımdan alıyorum. biat etmem ben. ne devlete ne kabadayı reislere. çünkü türküm ben. hür doğdum hür yaşarım. ne kadar milliyetçi olduğumu kanıtlamak için forum köşelerinde insanları boktan sebepler için hainlikle suçlamam.

4. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.840
    Senin seviyende anlatmaya çalıştım. başaramadıysam benim hatam doğrudur haha.

5. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    4.084
    Forza: FETÖ bağlantılı nekadar kurum varsa araştırılsın kökü kazılsın

Biz: tamam Tayyip ve AKpartiden başlayalım

Forza: yok olmaz Galatasaray FETÖcüdür

Biz: 4-5 oyuncusu öyleydi, hepsi yok oldu gitti. Yönetici bazında hiç olmadı. Hatta Adnan Polat bu yüzden Hakan'ı 2 kez kovdu

Forza: ama FETÖyle birlikte ağlama seansları oldu

Biz: Tayyip, Gökçek, Bozdağ hepsi birlikte FETÖyle ağladılar- ülkenin anahtarını sümüklü hocaya devrettiler

Forza: onu birakın karıştırmayın, konumuz futbol

Biz: FETÖyse FETÖ

Forza: vatan hainisiniz, PKKcısınız, Ermeni kanı var sizde, reis sen çok yaşa hüüüülllooooooooğğğğ

• Like Like x 3
  6. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.840
    Forza adammıdır?

7. Mariachi

Mariachi
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    4 november 2007
    Leuk Bevonden:
    2.605
    Boş adam

8. Longhorn

Longhorn
    Expand Collapse
    Basisspeler

Lid geworden:
    9 januari 2015
    Leuk Bevonden:
    374
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Messi
    Ik wist niet dat de titelrace tussen Fetö en RTE was

9. Mustafa Pasha

Mustafa Pasha
    Expand Collapse
    Veelbelovend Talent

Lid geworden:
    12 februari 2018
    Leuk Bevonden:
    29
    Fav. clubs:
    Fenerbahçe
    Fav. speler:
    Alex de Souza
    Wat dat betreft mag Mustafa Kemal kampioen worden (Fenerbahçe)

10. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    1.087
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Burada utanmadan selo gibi terorist sempatizani'ni savunan ve kendini adam demeye calisanlar var. Insan utanir bunu derken. Ama alistik artik 2019 secimleri icin CHP selo ve terorist saz arkadaslari ile ittifak kurmaya calisiyor. Yurt genelinde OHAL'i protesto eden CHP'liler ve HDP'liler kucak kucaga.

Zaten icinde bulundugunuz durumu Devlet reis guzelce ozetlemisti. Burada acikca Osmanli ermenileri katletti (bir nevi soykirim yapti) ustelik hicbir tarihi arastirman olmamasina karsin ve selo'nun sozde insanlar ile iletisimini begeniyorum diyerek vatan da sevilmiyor. Bunu anlamaniz lazim.

• Dislike Dislike x 2
  11. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    4.084
    Kusura bakma, eski yöneticiniz Nihat Özdemir hiçte temiz biri değil messela.

12. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    4.084
    Kusura bakma Forza kardeş, aşırı gerizekalısın. Bu devran dönmez gibi konuşuyorsun. O güvendiğin dağlara kar yağmaya başlayınca tutunacak dalın kalmayacak

13. Hasan

Hasan
    Expand Collapse
    SarıKırmızı
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    9 augustus 2010
    Leuk Bevonden:
    3.106
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Hakan Şükür
    Beşiktaş'ın yarışın içinde olmasının suçlusu diğer takımlar. Örneğin Galatasaray 7 yenilgi aldı ama lider.

• Like Like x 1
  14. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.840
    Nasıl seviliyor vatan? vatana bir nebze değer verseydin utanırdın. diploması sahte, komşularla ilişkisi berbat, oy verenleri göt kılıyım diyecek kadar ahlaksız, partiye aldıkları fetocu, ayakkabı kutuları hayvan gibi, ergenekon davası düzmece, şiwan perwer ile halay da, en son afrin de giymiş asker üniforması yanında ajda pekkan ile sibel can soytarıları ile yan yana.. vatansever olsan utanırdın bu kirli görüntüden. rakibini, düşmanını analiz edip överek insan vatan sevgisinden de şerefindende bişey kaybetmez. çok şükür benim kinim gözümü kör etmedi daha, kafam çalışıyor. devlet bahçeli birden devlet reis oldu, bir ara püskevit bunak devletti. işte kim reislerinin götlerine girerse o kıymete biniyor. forzaya göre kim mi vatan sever? asker kaçağı olduğu halde ahmet kayayı linç eden serdar ortaç, meydanlarda oluk oluk kanınız akacak diyen sahte botox kabadayı sedat peker, ali ismail korkmazı döverek öldüren esnaf, sırf kürt isyancı diye taş atmış olma ihtimali olan küçücük bir çocuğa silah sıkan polis, erdoğanın götünün kılıyım diyen kadın, kendini tbmmye aldırıp uykuya dalan çakma ülkücü uğur ışılak.

nerde biatçı fasa fiso eğitimsiz şerefsiz insan var forzaya göre hepsi vatansever. çünkü sesleri çıkmıyor, forzadan akıllı değiller, kendini onlarla eşit seviyede görüyor, onların yanında ezik, utanma duygusu yaşamıyor. üstelik aynı kendi gibi onlar da akpartiye oy veriyor. zaten vatanseverliğin bir numaralı kuralı bu.

iddia ederim ki selahattin demirtaş bile senden ve senin gibi düşünen çoğu akpartiliden çok önem veriyordur türkiyenin geleceğine. herifin hukuk diploması gerçek en azından haha.

15. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.840
    Fav. clubs:
    Besiktas

Galatasaray'in yarisin icinde olmasinin suclusu diger takimlar. Ornegin FB ozellikle kendi sahasinda kucuk takimlara sacma sapan puanlar kaybetti. Kayseri, Akhisar, Osmanli, Genclerbirligi maclarini kazansa su an 10 puan farkla liderdi. BJK CL donusu tum maclarda puan kaybetti. Ornegin o puan kayiplari olmasa su an 6 puan ondeydi. Hadi sen de bunu acikla bakalim.

16. Hasan

Hasan
    Expand Collapse
    SarıKırmızı
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    9 augustus 2010
    Leuk Bevonden:
    3.106
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Hakan Şükür
    Seninle anlasamiyoruz biz. Besiktas rahat sampiyon olur demek istiyorum ama sicti ve digerleri de sicinca BJK yarisin icinde.

17. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    1.087
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Bos konusuyorsun harbiden Selahattin demirtas pkk-severi vatansevermis ulan dusunceye bak cay demle. Senin kendini bir tuttugun insanlar belli iste selahattin demirtas, canan kaftancioglu, sezgin tanrikulu. Hdp ile pilav dagitan, afrindeki askeri harekete karsi cikan tabibler birligi, camideki ezanlardan rahatsiz oluyorum diyen sera kadigil, iran-turkiye savasirsa iran safinda yerimi alirim diyen eren erdem, izmir'de fethi sekin'i sehit eden teroristler. Birde utanmadan bu insanlari, bu kurumlari demokrasi sozu altinda koruyup kollaman buda basbaya ikiyuzluluk oluyor. Bunu turkiyedeki halk da goruyor ama senin gibi dusunenler'in bir oturup acaba bu dusunduklerimiz, yaptiklarimizi ve soylediklerimizde bir tutarlilik yokmu diye ozelestiriye acik olmamaniz.

18. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    1.087
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Bakacagiz, yasayacagiz ve gorecegiz @Arslan emmi. Turkiye icin en hayirlisi olsun da.

19. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.840
    Veeee forzadan klasik ‘hainsin’ taktiği haha. şaşırdık mı? hayır.

ironiden de çaktığın yok amk. demirtaş vatansever demedim.. senden vatansever dedim ki bunu başarmak çok zor değil.

sana göre vatanseverlik faşizmden ibaret. ne olursa olsun. devlet ağzımıza sıçsa da devlet devlettir ve solcu kesimin söz hakkı yoktur. karşıt düşünen herkesi hain olmakla suçlamaktan başka bir bildiğiniz yok. o saydığın insanların çoğu her ne kadar şerefsiz ve ya şerefli olursa olsun. hepsi senden ve senin gibi insanlardan daha ileri, daha okumuş, daha eğitimli, daha çağdaş ve ülkeye daha çok faydası var. sen bildiğin yaratıksın amk. 6 hafta türkiye de tatil, askerlikten kurtulmak için bin euro para. türkiyeye başka ne katkın var ki senin senden daha çok vatandaşlık hakkı olan insanlara hain demekten çekinmiyorsun. başakşehir amigosu, sarayın iti, yaşamını yitirmiş 10 yaşında çocuğa orospu çocuğu diyecek kadar midesiz, daha mide mide olarak yazmasını bile bilmeyen sözde türksün. ne okuyorsun lan sen çok merak ediyorum. bu gerizekalı eğitimini kimden almış, asıl suçlu o haha. eğer harbiden türk olsaydın fetö fetö olmadan fetöya karşı çıkardın. ama hiç biriniz orta da yoktunuz. onca lafımıza sözümüze kulak veren olmadı. gökçekleriniz arınçlarınız özlemle anarken nerdeydi patriot ruhun?

senin gibi bir gerizekalının bir örneği daha.. hain hain hain terrorist komünist hain dinsiz hain hain. kelime hazineniz bundan ibaret amk. neyse günlük deşarjımı yaşadım. şimdi yine siktir olup gidebilirsin.

20. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    1.087
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Serkan ve ailesi zuahha

Deel deze pagina!