Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

Süper Lig STSL 7. HAFTA: GALATASARAY - Karabükspor

Discussie in 'Galatasaray SK' gestart door Hasan, 30 september 2017.

1. Hasan

Hasan
    Expand Collapse
    SarıKırmızı
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    9 augustus 2010
    Leuk Bevonden:
    2.996
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Hakan Şükür

• Like Like x 2
  2. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.910
    Afiyet olsun yarasın Koç

• Like Like x 1
  3. barrage

barrage
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    17 september 2009
    Leuk Bevonden:
    224
    Wat een ontlading bij Maicon. Adam benide costurdu, nerdeyse bende formami cikaricaktim :D

• Like Like x 2
  4. Mariachi

Mariachi
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    4 november 2007
    Leuk Bevonden:
    2.403
    Ne görüyorsam o üstad, abartılacak birşey yok. Aşırı fanatiklik herşeye zarar.

• Like Like x 1
  5. Hasan

Hasan
    Expand Collapse
    SarıKırmızı
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    9 augustus 2010
    Leuk Bevonden:
    2.996
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Hakan Şükür
  6. Ayhan

Ayhan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    8 maart 2015
    Leuk Bevonden:
    516
    Fav. clubs:
    galatasaray
    Fav. speler:
    arda
    Begrijpelijke reactie na die compensatiepenalty voor een overduidelijke schwalbe.

7. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.775
    Fav. clubs:
    Besiktas

Vallahi katilmiyorum, Avrupa liginde bir bok yiyemezdi bu takim. GS'nin oyunu bence iyi ve kaliteli bir oyun degil. Haldir huldur pres ve dusuncesiz sekilde tektop ve direkt oyunla oynuyorlar, sanslari yaver gidince aliyorlar maclari.
    GS'ye karsi geride saglam durup fazla hata yapmayan ve iyi pas yapan her takim savunmayi yarar. Bkz Antalyaspor ve Bursaspor (ilk yari). O mac 2 olsa farka giderdi. Cekirge 2 kere zipladi ama fazla ziplamaz. Deplasmanda ve biraz sogukkanli kaliteli bir takim cikinca yine teklerler.
    Avrupa ligindeki ortalama takimlar bile belirli bir kaliteye sahip, bu gazla oynanan kaos futbolu sokmez.
    Ha, GS bu futbolla ligde yine iyi birseyler yapar, cunku ligimizin cogu takimi cok kalitesiz/beceriksiz, teknik ayaklari var ve tek kulvarda yarisiyor. O yuzden iyi konsantre olup herseylerini vererek bu sekilde kor-topal maclari alirlar, ama cekirge ne kadar ziplar bilinmez.
    GS'nin bu oyunu bana Ersun Yanal donemindeki FB, Gerets donemindeki GS, Senol Gunes donemindeki BJK'nin ilk senesini hatirlatiyor. O seviyede degiller henuz, ama oyun tarzi olarak ayni sayilir. Ama cikip bu kaos futbolu ovmeyin yahu. Haldir huldur oynuyorlar gidecegi yere kadar iste. Su Karakbuk macinin tamami bir yerlerde varsa uzatma bolumunde top rakipteyken GS'nin dizilisini ve bostaki Karabuk'lu oyunculara dikkat edin gorursunuz. Adamlar 2 basarili hucum pasi yapsa arka arkaya aninda pozisyona girecekler, ama beceri ve kaliteleri yetmiyor iste. Haaaa, FB'nin su uyku ilaci sayilacak oyunundan 1000 kat cekilir o ayri konu......

• Dislike Dislike x 1
  8. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.910
    Kaos futboluyla alakası yok Galatasaray'ın oynadığı. Oyun olarakta hem Gerets hem Yanal'ın takımlarını geçmiş durumdalar. O takımları abartmanın bir anlamı yok. Bir konuda hak veririm sana, arkada iyi organize olan iyi paslaşan takım GSi çözebilir. Bu kaostan falan değil aşırı riskten kaynaklanan bişey. Dediğin gibi Süperligte iş görür bu oyun tarzı, Avrupa'ya çıkınca affetmezler. Hatta Başakşehir falan yamultabilir.

Tempo aşırı yüksek, bu tempoya 2-3 oyuncu var ayak uydurabilen. Mariano, Fernando ve Feghouli. Fakat hem Belhanda hem Ndiaye bocalamaya başladılar. Özellikle Ndiaye son 2 maçtır hayal kırıklığı. Böyle olacağını beklemiyordum açıkçası. Gomis'te ayak uyduramıyor tempo'ya. Bakın burada yazıyorum, Galatasaray biyerlere gelmek istiyorsa ilerde Gomis yerine başka forvet bulması gerekecek. Bu sezon idare eder, seneye Avrupa kulvarında yetersizdir.

9. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.714
    Futboldan anlamiyonuz.. şu an içkiliyim. kusuruma bakmayın. yoksa uzun uzun yazardım size..

10. Hada

Hada
    Expand Collapse
    Veelbelovend Talent

Lid geworden:
    31 augustus 2017
    Leuk Bevonden:
    58
    Fav. clubs:
    ADO
    Fav. speler:
    gassama

11. Hasan

Hasan
    Expand Collapse
    SarıKırmızı
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    9 augustus 2010
    Leuk Bevonden:
    2.996
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Hakan Şükür
    Babanız lider

12. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.775
    Fav. clubs:
    Besiktas

Kaos futbolu belki abarti terim olabilir, ama kesinlikle kontrolsuz bir futbol. Modern futbolla alakasi yok.
    Gerets'in takimi belki kalite olarak dusuktu ve orada hakli olabilirsin, ama Ersun Yanal'in ilk senesinde FB seviyesinde degilsiniz henuz, o seviyeye gelmek icin baya bir firin ekmek yemeniz lazim. Birkac zoru mac oynayin da o zaman daha net belli olur seviyeniz. Konya deplasmani ve FB maci daha net fikir verecek......

• Like Like x 1
    • Dislike Dislike x 1
  13. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.910
    Tempo olarak, orta saha oyuncu kalitesi olarak o FB takımın önündeyiz. Ben öyle düşünüyorum. Forvetimiz ve defansımız daha kötü. Tabiki büyük maçları beklemek lazım

Bu sezon oynanan lig bence tüm zamanların en kaliteli ligi. Hangi maça baksam iyi futbol, yüksek tempo. Şampiyon olurmuyuz onu bilemem. Beşiktaş gerçekten şahane takım.

14. Ehren

Ehren
    Expand Collapse
    Basisspeler

Lid geworden:
    12 december 2015
    Leuk Bevonden:
    333
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Tugay
    Bu @bjk4ever denen ergen aldigimiz galibiyetlere tamamen mantik cercevesi disinda bok atmaya ve algi olusturmaya calisiyor.

15. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.775
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Bu kene'den farksiz gerizekali ergen GS'liler niye siktirolup gitmiyor? Niye kene gibi, sinek gibi yapisiyorsunuz.
    Hepinizi ignore listesine aldim, o sikik postlarinizi gormuyorum bile, sikime bile takmiyorum sizi. Siz hala kene gibi dislike atip cevap yaziyorsunuz.
    Kimse siklemiyor sizi mal ergenler, niye kabullenip siktirolup gitmiyorsunuz? Bu kadar mi ilgi alaka eksikligi var hayatinizda?

• Dislike Dislike x 1
  16. Ehren

Ehren
    Expand Collapse
    Basisspeler

Lid geworden:
    12 december 2015
    Leuk Bevonden:
    333
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Tugay

17. Mariachi

Mariachi
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    4 november 2007
    Leuk Bevonden:
    2.403
    GS'nin geçen seneden sonra bu seneki çıkışını fazla küçük görmemek lazim Bora. Adamların kadrosu lig için yeterli. Bizim gibi yoğun maç trafikleri yok, kendileri için çok büyük avantaj olacak. Ligde en büyük rakibimiz, tepe takla gideceklerini sanmıyorum. Kafa kafaya gidecektir.

18. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.775
    Fav. clubs:
    Besiktas

Kucuk gormuyorum zaten. Dikkatli okuduysan zaten ligde iyi is yaparlar, cunku tek kulvardalar ve oynadiklari futbol lige uygun diye yazdim zaten. Sen Avrupa kupasinda iyi puan alirlardi falan yazdin, ama bu futbol anlayisiyla o seviyelerde bocalardi dedim. Ki bizimkisi gibi sikisik mac trafigine girseler vasat kulubeleriyle daha da zorlanirlardi. Bir bizim kulubeye bak bir GS'nin kulubesine bak. Yazdiklarimi pek iyi okumamissin.

19. Mariachi

Mariachi
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    4 november 2007
    Leuk Bevonden:
    2.403
    Şimdi şu an bir Österündsün yaptığını GS yapamazmiydi? Şu anki durumlarıyla Avrupa Liginde gruptan çıkma şansları bence çok yüksek olurdu. Ülke puanı acısından çok iyi olurdu. Keşke katılsaydılar, ligde bu kadar rahat olmazdilar. Buda bize yarardı.

20. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.714
    Galatasaray kontrolsuz futbol oynamıyor. baskılı futbol oynuyor. bu yüzden kontra golleri yiyor zaten. okadar da olsun. yeter ki maçları alalım. rakip bir atiyorsa biz iki atalım.

dikkat ettiyseniz stoperler orta sahaya çok yakın oynuyor. tüdor karşı takımı kendi sahasına kitliyor.. bu oyun planı içinde çok koşan ilerde çok pres yapan oyuncular lazım. o tip oyunculara da sahibiz zaten. bakınız gomis, gerry, ndiaye ve feghouli. bu yüzden taktik işe yarıyor. dün şanssız goller yedik, antalya da duran top, bursa da ilk yarı maça giremedik. bunları örnek gösterip galatasaray baskılı takımlara zayıf düşüyor demek yanlış..

özellikle gomisi her fırsatta eleştirenlere soruyorum. dün 4 adama topu kaptırmayıp topun belhandaya gelmesini sağlayan kim amk. herif 90 dakika pres yapıyor. attığı gollerde öyle her forvetin atacağı cinsten değil. dün şanssızdı, yoksa iki tane 100% pozisyonu vardı.

Deel deze pagina!

Momenteel bekijken (Leden: 0, gasten: 0) actieve gebruikers dit onderwerp