Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

Pepe Beşiktaş'ta!

Discussie in 'Beşiktaş JK' gestart door Dr. Football, 4 juli 2017.

1. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.840
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Pepe transferinden dolayi kiskancliktan catlayip catir catir catlayanlara gelsin Hollanda'lilarin yorumlari (onlar bile saygi gosteriyor);

Wauw heb vaak kritiek op Turkije dat ze over the hill spelers als Eto'o, Quaresma en van persie halen, maar hier moet ik een petja af voor doen. Geleficiteerd met jullie nieuwe aanwist!
    Lees meer op www.voetbalzone.nl

maar wat een bazen actie van de directie van besiktas. in CL kan je met pepe aankomen hoor..

Heel goed van Besiktas hoor, Pepe heeft aangetoond afgelopen seizoen dat hij toch nog wel een heel baas verdediger is hoor!

Enorme blunder van Real om Pepe laten gaan. Ondanks zijn leeftijd nog steeds van ongekend niveau. Zijn vertrek kan aankomend seizoen pijn gaan doen.

meekan? ik denk serieus dat aan t einde van aankomend voetbalseizoen de overige 17 clubs in turkije minimaal 1 spits kwijt zijn. (voor degenen die niet snappen, pepe heeft ze dan opgevreten. beest dat hij is)

geweldig voor Bektitas. snap niet dat Real hem heeft laten gaan. ook rare keuze van Pepe had beter voor een Europese topclub kunnen kiezen, had hij nog aangekunt.

Neen maar het is wel een goedkope wereldtopper die er meteen staat, deze man had Milan echt nog een niveau omhoog getild.

Wat een speler voor Besiktas, een ervaren speler naar Turkije die in ieder geval nog niet aan het afbouwen is. Besiktas loopt wel wat weg qua kwaliteit ten opzichte van Gala en Fener.

Hoewel deze man 34 is, is hij nog steeds enorm goed. Zou niet misstaan bij topclubs in Europa. Geweldige 'aankoop' voor Besiktas!

2. GFB_Ozan

GFB_Ozan
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    24 februari 2009
    Leuk Bevonden:
    52
    Zeer goede transfer, hayirli olsun.

3. Warbow

Warbow
    Expand Collapse
    Jeugdspeler

Lid geworden:
    14 juni 2017
    Leuk Bevonden:
    6
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Baggio
    Drogba ve Sneijderin geldiginde burda, omo bonlor cok yoslo is yapamaz diyenlerden din, simdi 35 yasindaki Pepe geliyor ve 360 derece dondun

ne adamsin la

4. ahmetBJK

ahmetBJK
    Expand Collapse
    Winnaar VP Toto 2010-2011
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    7 juni 2009
    Leuk Bevonden:
    1.525
    Fav. speler:
    Quaresma
    Pepe 34 yasinda , ve ona 360 derece degil 180 derece derler (360 derece donunce ayni noktaya gelirsin).

5. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.126
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Ister ismin Messi, Ronaldo, Pepe olsun... 34 yasindaki adamlara bu kadar para vermek benim icin cok fazla.

Ha parasini bir iki SL macindan, reklamindan falan cikarirsin orasi ayri, ama benim gormek istedigim Besiktas 34 yasindaki miladi dolmak uzere oyuncularin takima katilmasi degil. Gormek istedigim 18 yasindaki bebelerin bizi sampiyonluktan etmeleri de degil, ama bunun bir ortasi olmali. Bir nevi Porto modeli benim en buyuk hayalimdir. Porto'yu örnek aldigimiz zaman (hani Pepe'yi Maritimo'dan getirip sonra 30 milyon Euro'ya satan Porto) ülke olarak, kulüp olarak ilerleriz.

Kötu transfer mi? Elbette hayir. Pepe'nin oyun stilini sevmem, ama defansa, hele de bizim ligimizde, ilac gibi gelecegi asikar. Mitrovic gibi, Tosic gibi bes para etmez adamlari donunda sallar, ama dedigim gibi konu o degil.

Yinede genel anlamda iyi transfer ve bonservisi monservisi de olmadigi icin o paralar da kabul edilebilir, bir nebze. Level atlatir bize, yani. Hatta Avrupa'daki bir cok kulube level atlatirdi... neden almadilar sasirdim.

6. Warbow

Warbow
    Expand Collapse
    Jeugdspeler

Lid geworden:
    14 juni 2017
    Leuk Bevonden:
    6
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Baggio
    34.5

7. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    1.086
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Pepe'nin gelmesi onemli ama asil basari onu boyle bir maliyetle getirebilmek helal olsun yonetime. Adam Belhanda'dan daha ucuz.

• Like Like x 1
  8. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.840
    Fav. clubs:
    Besiktas

Git ara bul o zaman got herif ne demisim zamaninda.
    Ne dedigimi gayet net hatirliyorum; ikisi de super oyuncu, ama sistemi bozacaklar diye. Ikisi ayni anda olmaz demistim, tek tek aciklamistim ve dedigim tek tek cikti. Kaldi ki 10 numarayla stoperi kiyasliyorsun, o zaten bastan kiskanclikla yorum yaptigini gosteriyor zaten. Stoper takimda en az kosan oyuncu ve tecrube gerektirir. 10 numara ve forvet tamamen farklidir.
    Ama ara bul bakalim ne demistim de gor.
    Kaldi ki burada takimin ihtiyaci ve maliyeti de onemli. GS Sneijder'e hayvan gibi bonservis odemisti ve hala hayvan gibi yillik maas oduyor. Pepe'nin 'bonservisi' 3 milyon ve alacagi maas Selcuk Inan seviyesinde.
    Hadi simdi git kosede agla gerizekali haha.

• Like Like x 1
  9. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.126
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Adamlar Belhanda tarafindan kaziklandi diye onu kistas alacak degiliz herhalde? Pepe'nin maliyeti tam olmus gibi... ama tabi daha net bir sey yok. 4 milyon Euro falan deniliyor. Bonservis parasi yok, imza parasi da icindeyse gayet iyi transfer diyebiliriz.

Gomis icin falan yorum yapmamistim daha: Galatasaray bildigin kaziklanmis. Bonservis öde bir de git imza parasi öde. Tipik Türk kafasi.

• Like Like x 1
  10. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.840
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Cogu kaynaktan ayni haber geliyor. 2+1 yillik sozlesme, garanti ucret 3.35 milyon euro yillik, ayriyeten 3 milyon euro imza parasi. Pepe capinda bir oyuncu icin cok iyi bir maliyet.

• Like Like x 1
  11. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.840
    Fav. clubs:
    Besiktas

Kusura bakma ama ezbere, klise ve bos konusuyorsun. O Porto olmak oyle kolay olmuyor. Bir defa liginin markasi, kalitesi belli.
    Senin tas gibi top oynamis as stoperine Lacazette ve Tolisso'dan 100 milyon euro kazanmis Lyon 7'den 10'a cikmiyor, Arda Turan'i falan bile anca 15'e satiyorsun. O Porto modeli o yuzden hikaye. Anca sen ulke olarak Avrupa'ya 10-15 oyuncu gondereceksin, onlarin hepsi basarili olacak ki premium paralara o oyunculari satip dondurebilesin carki. Hollanda ligi senelerce bu isi basariyla yapmasinin ekmegini yiyor. Ki son yillarda tamamen tirt olmasina ragmen hala Karsdorp, Cillesen, Klaassen gibi 5 para etmez oyunculari inanilmaz paralara satabiliyorlar.
    Oguzhan Klaassen'den 2 gomlek ustun olmasina ragmen Oguzhan'a 15 bile vermezler (veya ikina sikina verirler), ama Klaassen'e 27 milyon verirler. Bu donguyu oyle kolay kolay kiramazsin. Kiramazsan yapacagin sey en kisa yoldan basariya gidip bu sekilde gelirleri arttirmak.

• Like Like x 1
  12. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.840
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Hepimiz biliyoruz ki mesela yonetim Marcelo'yu 8 milyona satmis olsaydin yine elestirecektin yonetimi. Koskoca Besiktas elindeki tek duzgun stoperi satiyor, CL'ye Tosic'le mi gidecegiz diye yerin dibine sokardin. Bunu hepimiz biliyoruz. O yuzden bos konusuyorsun.......

• Like Like x 1
  13. Kaplan

Kaplan
    Expand Collapse
    Basisspeler

Lid geworden:
    5 september 2009
    Leuk Bevonden:
    384
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Mapou Yanga-Mbiwa

14. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.126
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    La kucuk bebek, götten uydurdugun seyleri bana satma.

Hayalimdeki Porto diyorum, adam bos konusuyorsun diyor. Hayal kurmak yok mu ulan? Sana girip cikan ne? Marcelo'yu satip yerine Marcelo'dan berbat birini getirirlerse PASA PASA elestiririm. Ha Marcelo satilir da yerine mesela Rami gelir, o zaman tebrik ederim.

Senin gibi yanar döner degilim. Ne dusunuyorsam onu yazarim.

• Dislike Dislike x 1
  15. Warbow

Warbow
    Expand Collapse
    Jeugdspeler

Lid geworden:
    14 juni 2017
    Leuk Bevonden:
    6
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Baggio
    Bora senin anani sikerim, duzgun konus agzimdan kotu laf ciktimi benim orospu cocugu. Adamsan numarani at pmden goruselim.

16. ahmetBJK

ahmetBJK
    Expand Collapse
    Winnaar VP Toto 2010-2011
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    7 juni 2009
    Leuk Bevonden:
    1.525
    Fav. speler:
    Quaresma
    Tiner varmi beyler gece gece iyi giderdi

• Like Like x 3
  17. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.840
    Fav. clubs:
    Besiktas

Senin su sacma sapan hayallerin ve o sacma sapan hayallerinden cikamayip yaydigin negatif enerji insanlari biktiriyor. Gercege gore yorum yapip dusunmeyi denesen insanlari yormazsin bari. Bahsettigimiz ulke Ingiltere, Hollanda degil, Turkiye. Tuttugun takim da R.Madrid, Manchester United, Porto degil, Besiktas. Bu gercegi idrak et artik.....

• Like Like x 1
  18. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.126
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    O zaman ceker gidersin, madem biktiriyor. Hayal kurmak zaten gercekle alakali degildir, gerizekali arkadasim benim. Neden hayal kurar insan? Bir seyleri basarmak icin, degil mi? Allaha sükürler olsun ki Atatürk de zamaninda senin gibi dusunmemis, yoksa neden yan gelip yatmak varken, bitmis bir ülkeyi Ingilizlere peskes cekmek varken hayali icin savassin, degil mi yani? Nasil olsa 20, 30 sene alirdi ülkeyi toparlamak.

Neymis efendim, biz Türkiye'yiz, onlar Ingilitere. E biz farkli bir sey mi dedik? Hayalimiz dedik, en azindan adimlar atilsin da oralara dogru gidelim dedik. Belhandalar, Gomisler artik bizleri kaziklamasin yani; giriyor mu bu tür seyler beynine?

Ben Besiktasliyim ve gerekenleri söylerim. Ister begenirsin, ister nefret edersin, hiç seyimde degil affedersin. Gece gece adamin agzini bozduruyorsun.

19. Kaplan

Kaplan
    Expand Collapse
    Basisspeler

Lid geworden:
    5 september 2009
    Leuk Bevonden:
    384
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Mapou Yanga-Mbiwa
    Ya birak master su karamsarligi. Ronaldo'yu getirsek "32 yasinda adama bu kadar para verilirmi, keske Porto gibi olsak" mi diyeceksin? Tas gibi transfer iste.

• Like Like x 1
  20. Florya

Florya
    Expand Collapse
    Swiss Guard
    Moderator

Lid geworden:
    8 september 2006
    Leuk Bevonden:
    3.936
    Pepe Muharrem gelmis, hayirli ugurlu olsun beyler.

Sakatlanmasa bari.

: Pepe, Beşiktaş

Deel deze pagina!

Momenteel bekijken (Leden: 0, gasten: 0) actieve gebruikers dit onderwerp