Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

Mustafa Cengiz

Discussie in 'Galatasaray SK' gestart door Serkan, 3 juni 2018.

1. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.879

2. Merzifonlu Mustafa

Merzifonlu Mustafa
    Expand Collapse
    Veelbelovend Talent

Lid geworden:
    1 juni 2018
    Leuk Bevonden:
    95
    Fav. clubs:
    Fenerbahçe
    Fav. speler:
    Alex de Souza
    Mustafa Cengiz heeft al bewezen dat hij bij GS moet blijven. In Januari was hij naast Dursun Ozbek de enige kandidaat terwijl de rest niet hun vingers wilden branden. Kazanmasi benim icin cok iyi oldu.

Ik heb wel vertrouwen.

3. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.879
    Adam camiaya huzur ve birlik getirdi. sırf bu yüzden benim bir iki yıllık kredimi kazandı. laf konuşmayı, oturup kalkmayı bilen bir anadolu adamı olmasını ayrı bir avantaj olarak görüyorum. gittiği yerde ‘galatasaray başkanı geliyor’ dedirtecek biri.

sırf burda sakin kalması, uslubunu bozmaması adamın insanlık kalitesini yansıtıyor. umarım bu çizgide devam eder, kendini bozmaz. 4 yıl sonra daha sağlıklı bir galatasarayı kendinden genç birine bırakmasını temenni ediyorum. bizim camia da bu işe laik olan adnan öztürk. vizyon sahibi. ama son iki yıl da ki dengesiz hareketleri güvenimi sarstı. hayırlısı. önümüzde ki 4 yıl bizim için çok kritik. bu süreçte kulübü finansal olarak düzlüğe çıkarmak çok önemli. lige ambargo koymamız, en azından önümüz de ki 4 yıl da en az 3 kez şampiyon olabilmemiz için fatih terimi ise yeterli görüyorum. aldığı maaş ise ortada. farklı maceralara girmeye gerek yok. lig de ki başarıyı sabitledikten sonra pencereleri tekrar avrupaya açabiliriz. sabretmek lazım.

4. Merzifonlu Mustafa

Merzifonlu Mustafa
    Expand Collapse
    Veelbelovend Talent

Lid geworden:
    1 juni 2018
    Leuk Bevonden:
    95
    Fav. clubs:
    Fenerbahçe
    Fav. speler:
    Alex de Souza
    Taraftarin sabri yok. Eerlijk gezegd is geduld de enige wat bij Turken ontbreekt. Yoksa ilk 10u dayanmayi birak ilk 6dan cikmazdik Avrupa listesinde ulke olarak. Taraftarin sabri yok. Ze willen altijd korte termijn succes. Bij GS is dat Terim en dat slaagt ook wel. Maar... Wanneer Terim te oud wordt of hij overlijdt dan heeft GS niemand meer om op te leunen.

Aziz probeerde bij ons sterspelers te halen en zo te sussen. Lukte niet en we zijn weer paar honderd miljoen verder in de schulden en geen bekers verdiend.

Besiktas begon goed maar door supporters druk heeft ook Fiko moeten toegeven. Zie Vagner Love transfer.

Demem o ki, eger ki Galatasaray 2018-19 sezonunda iyi gitmez ise aman adami istifaya cagirmayin. Anders schiet je niks mee op en fantaseer je over 10 jaar nog steeds over de CL beker die je als Turkse club met de huidige gang van zaken nooit gaat halen.

En eerlijk gezegd... Ik denk dat supporters en met name de pubers van 17/18 jaar hem tot aftreden gaan roepen wanneer het even niet goed gaat. Yazik olur.

5. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.879
    Son zamanlar galatasaray taraftarının bi kısmında olgunlaşma görüyorum. sanıyorum ki beşiktaşın ve fikret ormanın etkisi büyük. dursun özbekin taraftar kafasıyla yaptığı işlerin de bi boka yaramadığını gördü. taraftar artık yaya toure gibi kısa vadeli çözüm büyük isimli adamlara heyecanlanmıyor, yönetim de işini doğru yapan adamları tanıyor, dillendiriyor ve destekliyor. bi ara haldun üstünel de olduğu gibi. galatasaray taraftarı yeter ki kulübün parasını çarçur etmeyin, hak edene forma verin, işinizi profesyonel yapın ve taraftara kulak verin diyor. şimdi ki yönetim de bu profile uyuyor.

fatih terime gelince.. yaşı ilerlemesine rağmen camianın içinde birlik sağlayacağına, hak edene forma vereceğine inandığım bir td. işler yoluna girip ligi domine edene kadar yeterli bir td. terimden sonra ki dönem de zaten artık avrupa hedef olmalı. bu hedefe göre hocalara bakımlalı.

• Like Like x 1
  6. Merzifonlu Mustafa

Merzifonlu Mustafa
    Expand Collapse
    Veelbelovend Talent

Lid geworden:
    1 juni 2018
    Leuk Bevonden:
    95
    Fav. clubs:
    Fenerbahçe
    Fav. speler:
    Alex de Souza
    Fair enough. Voor zowel Mustafa Cengiz en Ali Koc geldt het. We moeten nog zien of ze een ware kapitein zullen blijken of aan druk ondergaan. Fiko had het ook makkelijk. Maar door toenemende succes moest hij wel zwichten. Bakalim 2018-19 sezonu en cok kime faydasi olur.

Deel deze pagina!

Momenteel bekijken (Leden: 0, gasten: 0) actieve gebruikers dit onderwerp