Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

Günlük, Blog, Yoklama 2017

Discussie in 'Yoklama/presentie' gestart door ahmetBJK, 1 januari 2016.

1. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
  2. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
    Oha

3. Mariachi

Mariachi
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    4 november 2007
    Leuk Bevonden:
    2.262
    Heeeee amk heeee cemaatlarla sahte hocalarla iş birliğine girip ülkeyi darbenin eşiğine getirenler şimdi bizi koruyanlar oldu. Evet bu belayıda başımıza salan CHP ve Kılıçdaroğlu oldu. Içeri takılanlar, işlerinden olanlar sadece darbeciler ve destekçileri heeeee amk heeee bu kadarda yüzsüz olunmaz. Içiniz dışınız yalan be! Allahtan korkun ulan sözde dindar rolü yapan mide bulandırıcı yaratiklar.

Ben diyorum soruşturma komisyonu, ben diyorum Erdoğan, Akar, Fidan ve diğerleri, ben diyorum köprüler işgal edilmeden önce olup bitenlerin araştırılması, ben diyorum akp neden bunların araştırılmasını bloke etti, ben diyorum Erdoğan neden araştırmanın durdurulmasını emir etti, bu gelip trafik kazası sayıklıyor. Kafanmi almıyor yoksa aptal numarasını yapiyorsun? Bu milletten gizlenen şeyler var. Hesap sormak ayıp değil senin vatandaşlık görevindir, ama nerde sizde o vicdan nerde sizde o vatanseverlik. Herşeyiniz yapmacık. Yeterki sizin işiniz görülsün. Yine sorularıma cevap alamadim. Tipik akp kafasi.

Siz ve senin gibiler busunuz. Demokrasi, adalet, vatanseverlik hepsi hikaye. Yanlız sokağınıza uyunca. Yeterki sizin işiniz görülsün, yeterki reisiniz kazansin. Açık açık, hemde YSK'nin yardimiyla seçim yasalarini çiğneyerek çıkan bir sonuca geçerlidir diyebilecek kadar gelişmiştir sizin demokrasi anlayışınız. Yok hiç bir tarafa yaramamışmış, hasiktir. O gün başarılı bir darbe gerçekleştirildi ülkede. Futbol maçı oynansin, hakem 2. yari başlamadan ilk yarı elle atılan gollerı yinede sayıyorum desin. Kurallara aykiri ama x takımın talebi üzerine sayıyorum desin. Sizin olmayan adalet anlayışınıza soksunlar. Seçim ve sandık denilen şeyleride yok ettiniz vatan hainleri sizi.

Tipik yüzsüz akp kafası dedik ya. Yine işine gelmeyen konuları es geçer. Herkes fetöcü, baş fetöcüler ne olacak adalet anlayışına tükürdüğüm topluluk sizi? Kandirildik rabbim bizi affetsinlere birşey olmayacakmi? Fetö = Akp ve Akp = Fetö gerceği ne olacak? Bir kandirildikla bittimi herşey? Allah hepinizin belasını versin be bu vatanı uçurumun eşiğine getirdiniz diyorduk, ondan beter ettiniz.

• Like Like x 2
  4. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.771
    Çevre düşmanı doğa katili beton rant sevicisi AKP hüülooooğğğğ

5. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.771
    Ahahaha salya sümük oçları, Tayyip'le birlikte çok ağladılar böyle

• Like Like x 1
  6. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.771
    Kendinle çelişiyorsun Serdar. Hem MİT önceden haberdardı diyorsun hem kontrollü darbe değil diyorsun. Bi karar ver istersen. MİT'in bilgisine rağmen darbe oluştuysa bunda kontrol var demektir.

Hem biz vatandaş olarak niye böyle kurgular yapmak zorundayız? 250 ölü var, tüm ayrıntıları öğrenmek hakkınız değil mi? O durumda komisyon ne boka yarar? MİT müşteşarı, GKB, CB, damat, BB niye sorguya çekilmediler?? Komisyon başkanına birlikte bakalım istersen:

Herif fedayi gibi savunuyor FETÖyü. Şimdi kendine sor bu herifin başkanlık yaptığı komisyondan me fayda gelir?? Zeki adamsın, azıcık düşün. Ha bünün gibi binlerce var serbest dışarlarda geziyorlar. AKP adına vekillik yapıyorlar. Saray'da kalanları var üstelik??!

Birçok şeylerin gizlendiğini herkes biliyor, sen de biliyorsun aslında. Ama bunlerı görmek bi nevi yüzleşmek demek. Hatalı olduğuna kabullenmek. Bu da göt ister

• Like Like x 1
  7. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
    Orda hakli oldugun noktalar kesinlikle var.

Benim demek istedigim, bazilari darbenin Tayyibin kurgusu oldugunu soylemekte, yani bastan sona kadar Tayyip tarafindan organize edildigi yonde. Ik zeg dat ik daar niet in geloof. Waar ik wel in geloof is dat ze korte tijd (een paar uur, of misschien wel n week, of een maand, dat kunnen we niet met zekerheid zeggen) van te voren deze couppoging hebben ontdekt en het hebben toegelaten, natuurlijk met het doel om ze daarna volledig uit te kunnen bannen. Ik geloof dat de waarheid ergens in die contreien ligt. Nogmaals, ik ga niet recht praten wat krom is of lijkt omwille Tayyip aan het zadel te houden. Het maakt mij geen moer meer uit wie er aan het roer zit, als het land er maar niet onder lijdt. Waar ik nu echter wel voor vrees is dat Fetullah en zijn onderdanen geslachtofferd zijn en zichzelf overal de onschuldige schaapsrol aan zullen meten. Dat is een erg gevaarlijke ontwikkeling voor de post-Tayyip periode. Zij kunnen daar gigantisch van profiteren en zichzelf nog veel sterker binnen de overheid wringen, omdat ze in hun 'rechten' geschaad zijn en omdat ze 'onschuldig' waren. Als we naar Europese media en politici kijken lijkt het wel die kant op te gaan. Dus in de periode dat het AKP tijdperk zijn einde ziet, denk ik dat de fethullah soldaten de grootste steun zullen krijgen zowel uit Europa als uit de VS, ik zie de CHP in de huidige hoedanigheid en met Kilicdaroglu aan het roer ook gewoon hand in hand met ze gaan.

Ik zie op korte termijn wel veranderingen komen, ulkenin hali bok yoluna dogru ilerliyor. Het kan niet veel langer zo doorgaan zonder dat er of een burgeroorlog uitbreekt, of dat er een tweede couppoging plaatsvindt.

En tot slot, gozu donmus kim varsa bu ulkede, ister AKPli olsun ister solcusu olsun, ister kemalisti olsun, ister teroristi olsun, ister fetullahcisi olsun, ister islamcisi olsun, ister sagcisi, ister kurtcusu, hepsinin ta ortadan amk.

#9067 AssAssiN, 18 juli 2017
    Laatst bewerkt: 18 juli 2017
    • Like Like x 2
  8. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.771
    Eyvallah Serdar güzel konuştun

Maar je vergist je, de CHP zal de FETÖ-ers ook vervolgen. Maar wel vervolgen zonder willekeur en op basis van onafhankelijke rechtspraak. Rechtspraak die eerst nog gerestaureerd moet worden. En je vergist je nog meer; de échte FETÖ-ers worden helemaal niet aangepakt. Ze pakken de zielepieten op, de makkelijke doelwitten. De échte FETÖ'ers blijven buiten schot. Ra ra waarom?

#9068 Arslan, 18 juli 2017
    Laatst bewerkt: 18 juli 2017
  9. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
    Ulke oyle bi hal aldi ki, nerdeyse herkes kendi cikari ve ranti icin baskalarinin sirtindan kazanmaya alismis, adaleti ve insanligi unutmus halde.

Aslinda bunun belirtilerini ben cocukken, 15 yil once Turkiyeye izine gittigimde gozlemlemistim. Herkes ac herkes kendi cebini doldurma pesindeydi, ekle buna siyasetteki okuzlerin kiskirtici tutumlarini ve aciklamalarini, sagciligi, solculugu, Turklugu, Islamciligi, ve cografi bolgemizdeki savaslari. Su ana kadar ic savas cikmamasi mucize sayilir aslinda ama oda yolda merak etmeyelim. Die oorlog zal binnen 10 jaar komen

10. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    978
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Cok cocukca Izmir su altinda kaldigi zaman huloggg CHP'e sayip Istanbul su altinda kaldigi zaman AKP'e mi saydiracagiz. Adam gibi altyapinin yapilmasi icin birseylerin yapilmasi lazim. Istanbul gibi bir sehirde zor bile olsa altyapinin saglam olmasi lazim.

11. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.771
    Her iki lafı "yol yapıyoruz" olunca böyle yedirirler adama. Sen anladın onu.

12. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    978
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Erg kinderachtig het zou je sieren als je juist nu de rioleringsproblemen in heel Turkije zou aankaarten.

13. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.771
    AKP zihniyeti vol 2.6543789

14. Arslan

Arslan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    12 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.771
    Het zou je sieren als je zou accepteren dat extreme bomenkap voor beton door Topbaş in Istanbul voor grote problemen zorgt

15. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    978
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Tuttuemussunuz kontrollu darbe, tiyatro, kurgu vs. zaten sehit dusen okadar insanda rol icabi sehit oldu. Daha bugun Turkiyede 15 Temmuz sehitler anitina saldirilar gerceklesti. Bunun faaliyetini organizasyonunu yapanda sol kisim. Terrorist cenazelerini ziyaret eden, TC'yi yabanci kurumlara sikayet eden, devlet sirrini ifsa eden, pkk'ya yardim eden belediyelerin kayyum'a atanmasina karsi cikan, selahatin demirtas'in avukatligini yapan insanlardan baska birseyde beklenilmezdi.

Devlet adim adim her kademede bu ulkeye yapisan Feto kopeklerini temizliyor. Iste belli oluyor OHAL olmadan mevcut hukuk sisteminde ne birini tutuklayip yargilabiliyorsun ne ceza verebiliyorsun.

Burada @AssAssiN dedigi gibi AB ve ABD'nin tutumuda belli. Adamlar neyapip edip feto kopeklerini bos yere suclanmis mazlumlar pozisyonuna sokmak istiyor.

Yeni Kapi'da yakalanan birlik beraberlik havasini bozan malesef Kilcdaroglu ve saz arkadaslari oldu. Bu durumda Devlet Bahceli'in politikasi ve durusu takdir edilmeli. Politikasi ve dusuncesi 100% uymasada devleti icin birkik beraberlik icin iktidarla bir olup devletine sahip cikti.

16. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    978
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Boyle kaymakamin amk

17. Mariachi

Mariachi
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    4 november 2007
    Leuk Bevonden:
    2.262
    Daha hiç bir soruya cevap verememiş yine akp bülbülü kesildi başımıza. Kusura bakma ama sen bir skim beyinlisin.

18. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    978
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Dat accepteer ik ook ze proberen met de middelen die ze hebben een stad in bedwang te houden van 17 miljoen inwoners dat ook nog eens jaarlijks met 5,5% (tijdens de eerste jaren van de Syrische burgeroorlog met 10%) aan het groeien is.

19. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    978
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Senin gibi birindende baska bir cevap beklenilmezdi.

20. Mariachi

Mariachi
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    4 november 2007
    Leuk Bevonden:
    2.262
    Sizin gibi vatan haini akp-fetöculara az bile. Varınızı yoğunuzu satarsınız tayyip için, vatanı konuşmuyorum bile. Iki yüzlü kokuşmuş zihniyet topluluğu. Ancak işlerine gelirse milli irade, demokrasi, özgürlük, vatanı koruma. Kökünüz kazila.

Deel deze pagina!

Momenteel bekijken (Leden: 0, gasten: 1) actieve gebruikers dit onderwerp