Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

Fenerbahçe transfertopic

Discussie in 'Fenerbahçe SK' gestart door Arslan, 20 juni 2007.

1. Hasan

Hasan
    Expand Collapse
    SarıKırmızı
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    9 augustus 2010
    Leuk Bevonden:
    2.952
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Hakan Şükür
    Hepsi tamam da ozanı kim alacak loo

2. Florya

Florya
    Expand Collapse
    Swiss Guard
    Moderator

Lid geworden:
    8 september 2006
    Leuk Bevonden:
    3.766
    Benfica diyorlar.

Asçi lazimmis.

• Like Like x 1
  3. Yudum

Yudum
    Expand Collapse
    Veelbelovend Talent

Lid geworden:
    8 juni 2017
    Leuk Bevonden:
    33
    Fav. clubs:
    Göztepe
    Fav. speler:
    Messi
    Hasan Ali Kaldırım hayırlı olsun.

4. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
    Bunlari yazanlar kendilerini hic ciddiye aliyormu diye soruyorum kendime. Ozan Tufan kim Benfica kim ya, adam gobegini kaldiramiyor Benficada top mu oynatirlar buna, antremanlarda top diye yuvarlarlar bunu

• Like Like x 3
  5. Hasan

Hasan
    Expand Collapse
    SarıKırmızı
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    9 augustus 2010
    Leuk Bevonden:
    2.952
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Hakan Şükür
    Sırf reklam amk

6. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.699
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Kjaer icin de medya pompaliyordu, ama 4 milyonluk 1 teklif disinda teklif bile gelmemis.
    FB nasil yapacak bu finansal fair play olayini merak ediyorum. Belki de Avrupayi siktir edip yeni transferleri tamamen ligde oynatacaklar, kim bilir.

7. KillforYou

KillforYou
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    6 april 2008
    Leuk Bevonden:
    1.278
    hayirlisi be gulum

8. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.678
    Aslında çok zor değil sizin mesele. bi 8 numara, kanat, 10 numara, kaleci ve santrafor ihtiyacınız var. 8, 10 ve kanat transferi yapıldı. kalıyo geriye santrafor. elinde van persie, fernandao, emenike ve sow var. bunlar en az iki milyon eder. normal şartlarda bu tip oyuncuları kolaylıkla pazarlayabilmen lazım. van persie ve emenikedem kurtulsan güzel bi fiyata adam akıllı bi santrafor alırsın. kameni de bonservissiz geliyo zaten.

9. Diaz

Diaz
    Expand Collapse
    Moderator

Lid geworden:
    30 oktober 2011
    Leuk Bevonden:
    493
    Bence once adam akilli bir sag ve sol bek. Sonra ekstra kanat ve ya forvetlere bakilir. Sener super basladi ama sonra eski halinden eser kalmadi. Yanlis paslar, kolay calim yeme felan. Sirf GS derbisinde az kalsin rakibe 2 assist yapiyordu.

Hasan ali ise ne savunmada adam tutuyor, ne de hucumda adam eksiltebiliyor. Ikiside yok.

10. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
    Roberto Carlosu solbekte gormus olan taraftar olarak Hasan Aliye bakmak insanin zoruna gidiyor amk.

Kimse kusura bakmasin solbeki Hasan Ali olan bi takim kuruyorsa bir yonetim, bu yonetimden de takimdan da bi cacik olmaz. Seneye yine ilk 3e girebilmek icin oynariz. Orta sahanin gobegine topladilar balonlari, simdi bu adamlari gonderemiyorlar. Adam akilli box2box CM bu yil da alinmayacak gibi gorunuyor. Fener bir 2-3 yil daha bocalar bu yonetim degismedikce

• Like Like x 1
  11. lollylolly

lollylolly
    Expand Collapse
    Jeugdspeler

Lid geworden:
    22 juni 2017
    Leuk Bevonden:
    0
    Fav. clubs:
    fb
    Fav. speler:
    fb
    Josef sezon boyunca gayet iyi oynadi, ayakta kalan nadir oyunculardan biriydi, azicik spor programlarini takip etse bilirdi ama elbette bunun gibi mallar (sanki yillardir t.direktorluk yapmis gibi bir havasi var) hep ayni vurguyu yaparlar. Appiahli bir orta saha Avrupada rezil olmustu zamaninda. O box to boxu bir tarafina sok.

12. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
    Mal senin gibi her sezon oncesi Aziz babasinin kicini yalayan ve sezon sonu got gibi rezil olana denir kocum. Ozellikle her iki gunde bir profil degistirip gerizekali teorilerini buraya yazip iyi birsey becerdigini zanneden yuzsuz olman aci bir durum

''Jozef sezon boyunca gayet iyi oynadi'' Muhahu diye gulmek istiyorum ama gulunecek bisey yok ortada. Ortalama FB taraftarinin ne kadar angut oldugunun gostergesi bu. Waki de kendini cok akilli zanneden ama mal ve angut kelimelerine yeni bi boyut kazandiran bir kardesimiz. Insallah gunun birinde kimlik krizini atlatir ve akli basina gelir. Yazik sana

• Like Like x 1
  13. lollylolly

lollylolly
    Expand Collapse
    Jeugdspeler

Lid geworden:
    22 juni 2017
    Leuk Bevonden:
    0
    Fav. clubs:
    fb
    Fav. speler:
    fb
    Josef heeft gedaan wat hij moest doen, waarvoor hij gehaald is. Ik vind het echt knullig om alles aan hem te binden. Je doet het al 2 jaar, Josef kan niet beter, dit is zijn capaciteit. Kijk naar de rest van het team.

14. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
    Nee hoor, niet alles wordt hem verweten. Als je goed had gelezen had je wel betere conclusies kunnen trekken strontvliegje

• Like Like x 1
  15. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.699
    Fav. clubs:
    Besiktas

8 milyona alinmis bir oyuncuyla ilgili 'kapasitesi bu kadar' vs gibi kelimeler soyleyip bu kadar vasat boktan bir oyuncuyu 8 milyona almis adami kral ilan ettigin icin tam olarak gerizekalinin onde gidenisin.

16. lollylolly

lollylolly
    Expand Collapse
    Jeugdspeler

Lid geworden:
    22 juni 2017
    Leuk Bevonden:
    0
    Fav. clubs:
    fb
    Fav. speler:
    fb
    Yahu adam yildiz, superstar demedim, bildigin gorev adami, 8 milyonu veren yonetim ben degilim, adamin kapasitesi bu, sen Fenerbahcesin, bir United ya da bir Real degil. Siz harbi ne bekliyorsunuz yahu? bir zamanlar cok ovdugun Veliden eksik bir yani yok. Bu sezon ayakta kalan nadir oyunculardan biriydi. Ben gerci kalmasini isterim.

17. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
    Iki pas yapabilen ve kondisyonu iyi olan sokak kosesindeki bakkalin ciragini koy takima ona da tam bir gorev adami dersin sen

Bu kafayla cekistigimiz icin yillardan beri yoklari oynuyoruz, cunku yonetimdeki hanzolar da senin kafadan. Bide gelmis yakin gecmiste takima en yararli transferlerden birini (Appiahi) elestiriyon utanmadan. Kafana sokim diyecem ama asil senle bu tartismaya giren kendi kafama sokmam lazim.

• Like Like x 1
  18. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.868
    Jozefin kapasitesindeki oyuncuya 8 milyon baymak malligin daniskasi. Elestirdigimiz unsur ayni ozellikteki oyuncularin orta sahada yanyana oynatilmasi. Top surebilen pas yetenegi olan kac tane oyuncun var gobekte? Gorev adami olarak ve savunma yapabilen Topali zaten suruyon sahaya, yanina 2 tane topa hakim, mucadeleci ve pas ile dribbling yetenegi olan oyuncu gunumuzun sartlarinda mutlak olmasi gereken birsey. Yillardan beri tekrarliyorum, yillardan beri inatci keci gibi direniyosun ve dediklerimin hepsi gece ile gunduz kadar rahat bi sekilde gozlemlenildigi halde. Ne Ozan ne Alper ne de Jozef bu ozellikte oyuncular degil, ucu de hafif geliyor, bunlarin 3u orta sahada oynadigi surece bu takimdan fark yaratabilecek top oynamayi unutabilirsin. Bunu anlamak zormu? Iyi bi scouting ile 16 milyon euroya rahat iki tane bu ozellikte oyuncu alinabilir (ozan+jozef= 16 miljoen euro!)

19. Serkan

Serkan
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    11 juni 2011
    Leuk Bevonden:
    2.678
    harrington reis her ay şansını yeniden deniyor ama değişen bişey yok desem yalan olur.. herif her döndüğünde daha da gerizekalı çıkıyor karşımıza.

bi daha ki nickname'ını harrington koy da iki gülelim bari.

20. lollylolly

lollylolly
    Expand Collapse
    Jeugdspeler

Lid geworden:
    22 juni 2017
    Leuk Bevonden:
    0
    Fav. clubs:
    fb
    Fav. speler:
    fb