Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

Fenerbahçe multimedia

Discussie in 'Fenerbahçe SK' gestart door 1 9 o 7, 22 augustus 2009.

1. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.035
    Fenerin tarihine verdiginiz zamani ve ilgiyi kendi kulubunuze verseniz belki o bahsedilen isgal yillarinda Galatasaray kulubunun ve yoneticilerinin rolunu de ogrenirsiniz

2. Wakizashi

Wakizashi
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    7 april 2008
    Leuk Bevonden:
    695
    Ik snap niet wat voor nut het heeft om te praten over dingen die allang weerlegd zijn.

Major en Kewell zetten zichzelf flink voor schut.

3. Karizma-TS

Karizma-TS
    Expand Collapse
    Trabzonsporlu

Lid geworden:
    7 oktober 2009
    Leuk Bevonden:
    594
    Ja, ik snap ook niet waarom die niet doet[down]

4. ultrAslan_03

ultrAslan_03
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    18 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    0
    video yu izledin mi önce ? adam belgeleri,kanitlari toplamis fb'nin propaganda yalanini açikça ortaya dokuyor.

izlemediysen birkaç ornek vereyim :

henuz hayatta olan veya dogmamis kisilerin kitaplarda fenerbahçeli sehit olarak geçmeleri. osmanli zamaninda, fenerbahçelilerin "turkiye, turkiye" diye bagirmasi :D. millet ankara'ya gidip isbirlikçi saltanatliga karsi savasirken, ingiliz isgal ordularini muhatap alip neredeyse gunluk onlarla maç yapmanin, kurtulus savasiyla olan alakasini soruyor. bu tur gerizekali seylerin son 20 yilda ortaya atildgini da soyluyor. gs'in kupalara ambargo koydugu donem ayni zamanda, tesadufe bak.

'ataturkcuyuz cunku fenerbahçeliyiz', 'en buyuk fenerbahçeli ataturk', gibi dangalakça, bolucu ve asilsiz seylerle taraftar çekmeye ve kendine guç kazandirmaya çalisan, nifak tohumlari eken, yalanlar uzerine kurulmus kulup politikanizi elestiriyor. siz, taraftar olarak niye uzerinize aliniyonuz ? sevecekseniz lefter'i,can bartu'yu,cemil'i sevin, antipatik olmak için kiçini yirtan yonetiminizi degil..

bu adami ilk medyaspor.com da spor kuluplerinin tarihi hakkinda çarpici seyleriyle duydum. besiktasli olmasina ragmen, besiktas'in da tarihinde bu tur saklabanliklar oldugunu soyledi. sehit dusen pilotun, hem bjk hem fb tarafindan sahiplenilmesiydi galiba (havada sehit kapmaca). yani bunlari diyen adam bos degil..

tugrul yenidogan'in gs tarihi hakkinda çarpici seyler dedigine rastlamadim. demisse video'yu ko.yun. ama sanmiyorum gs'nin bu tur ucuz seylere basvuracagini. birincisi asirlari asan egitim kurumu var arkasinda. ve evet bu egitim kurumu, imparatorluk doneminde azinliklarin da egitimini aldigi yerdir. hatta osmanli dan parçalanip kurulan devletlerin kurucularin cogu, galatasaray mezunudur. imparatorlukta en saglam egitimin alindigi yer oldugu içindir.

impartorlukta muslumanlara spor yasakken (bjk'nin elit çerkez kuruculari saraydan oldugundan kurulmasina goz yumuldu ama futbol takimi degillerdi), ali sami bey(babasi onemli turkçulerdendir) ve arkadaslarinin futbol kulubu kurmasi. daha sonra turkiye'yi birçok sporla tanistirmalari (yuzme,voleybol,basketbol tr yle tanistiran ilk gs olmustur), boyle sporun oncusune, arkasindaki lisenin sirf frankofon egitim kurumu oldugu için kurucularina veya taraftarlarina fransiz demek insafsizca olmuyor mu ?

sizin yonetim dagin basina,uzaya,bilmem hangi delige fb ve turk bayragi açarken, bizim 'fransizlar' uefa ve super kupa finalinde tum dunya'ya ay-yildizli bayragini gozune gozune soktu. milli takimin tarihindeki en buyuk basarilarda, hep iskeleti olusturdu 'fransizlar'..

#24 ultrAslan_03, 8 maart 2010
    Laatst bewerkt: 8 maart 2010
  5. Okocha

Okocha
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    31 juli 2009
    Leuk Bevonden:
    41
    de creaties van lefter zijn overal te vinden op het internet

deze vind ik echt fantastisch...