Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

Beşiktaş transfertopic

Discussie in 'Beşiktaş JK' gestart door BJKMaster, 12 mei 2008.

1. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Eger dogruysa, bunlarin transfer politiklarindan hiç birsey anlamiyorum. 8 tane oyuncu neyine? 7 tane yabanci neyine abicigim? Eger transfer yapmak istiyorsan, adam gibi yapacaksin. Önce bildirip sonra çok pahaliydi falan demeyeceksin, böyle bir mantik yok yav.

Stendardo, Bordon, Kobiashvili, Coda: harika oyuncular. Besiktas bu kadroyla bu yönetime ragmen baya ilerler, ama kim gidecek? Hani Seric, Zapotocny ve Sivok ile anlasilmisti? Isimleri neden geçmiyor? Alindiysa, 17 tane yabanciyi ne yapacagiz? Ben gerçekten anlamadim ve pek de dogru oldugunu sanmiyorum: kendi sitemizde yazmiyor.

2. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Kaynak : DHA

DHA

#62 Forza, 23 mei 2008
    Laatst bewerkt: 23 mei 2008
  3. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    edit.

#63 Forza, 23 mei 2008
  4. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    DHA..

Borsa

#64 Forza, 23 mei 2008
  5. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Gerçekten aptal bizimkiler: bu oyuncularindan birinden birini kesin alamayacak, daha neden görüsüyorsunuz? Transfer olsun diye aliyorlar iste, bildiklerinden degil. Sadece taraftara ve Kartal'a yazik oluyor, haberleri yok.

Bir güzel tarafi var: yönetim Coda'yi, Stendardo'yu, Kobiashvili ile görüsebiliyormus: peki neden Gordon alindi gibisinden bir fikirde geliyor hemen aklimiza. Harbiden anlamkta zorluk çekiyorum.

Sivok alinsin, Zapotocny'nun yerine Coda'yi alsinlar. Seric'e gerek yok, Stendardo'yu alin ve olsun bitsin bu is. Klasnic gelirse cosariz..

6. HC_BJK

HC_BJK
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    13 mei 2007
    Leuk Bevonden:
    0
    De berichten over die acht genoemde spelers zijn inderdaad te vinden op de site van het IMKB. Het is dus waar dat ze met alle acht bezig zijn, maar we moeten afwachten wie er gaat komen.

De laatste jaren is BJK van alle clubs in Turkije steeds de club die het snelst begint met transfers. Nerde bir oyuncu bulsalar hemen saldiriyor. Het zijn net strontvliegen. Er is helemaal geen transferbeleid.

Wat zien jullie trouwens in Higuain? Ik begrijp het echt niet. Ne gosterde ki burda begenenler var? Hij heeft een beetje snelheid. Een beetje techniek. Verder heb ik niets kunnen ontdekken in hem. Verhuur hem maar een jaartje aan een Turkse club, dan zien we een jaar lang of hij iets kan.

In Bobo is veel interesse, ama Bobo BJK'i kafasindan sildigini sanmiyorum. Iyi bir fiyat'a satilmasa ve BJK da kalirsa, takir takir oynar.

Adamlarda biraz akil olsa kadroda sadece 6 yabanci bulundururlar. Wat moet je met 2 buitenlandse bankzitters? Die kosten alleen maar geld. Het heeft alleen nut als je op één en dezelfde positie een (meer) ervaren buitenlandse speler hebt en daarachter een wat jongere buitenlandse speler met potentie.

7. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Zoals ik al zeg: er is géén transferbeleid. Hadi diyelim 3 tanesini aldin, digerleri ne olacak? Ya heveslendirme, ya da hepsini al..

Higuain konusunda baska düsünüyorum. Met de juiste begeleiding moet die jongen d'r kunnen komen, hij mist het vertrouwen. Bij een Kayserispor zou hij het bijvoorbeeld heel erg goed doen, zie Cangele. Bencede kiralik verilsin, zaten onu kast ediyorum. Bence ileride Besiktas'a iyi parada kazandirabilir, eminim.

Bence Bobo, Besiktas'i kafasindan silmis. Evet, ara sira Besiktas'ta kalmak istiyorum gibi açiklamalar yapiyor, fakat o da bu ilginin farkinda. Bobo, Besiktas'ta en fazla bir yil daha oynar, ama ne yapar bilmiyorum. Bence Bobo'yu 8 milyona degil, 12 milyona verebilirsek gitsin. Eger o parayi vermeyen çikmazsa, kalabilir. Sen büyümek istiyorsan iyi oyuncularini ya satmayacaksin, ya da sattiginda iyi para alip daha iyisini getireceksin. Olay bundan ibaret..

IMKB konusuna geri gelirsek: Zapotocny görünüse göre alinmiyor, takim arkadasi Coda'ya bakiliyor. Hadi diyelim Seric, Sivok ve Coda'yi aldik, digerleri ne olacak? Bence Stendardo'da, Bordon'da, Kobiashvili'de Türkiye standardinin çok çok üstünde oyuncular: öyle birakip gidecegiz yani?

Bence Cissé ile yollar ayrilacak (en iyisi), Gordon zaten gitti sayilir, Ricardinho gitti, Higuain gidecek gibi ve belki Bobo'da bizi birakabilir. Bunlarin yerine gelecekler herhalde..

8. HC_BJK

HC_BJK
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    13 mei 2007
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik begrijp ook niet helemaal waarom ze nu opeens al die spelers bekend maken. Volgens de regels van het IMKB moet dat wel, maar al die keren hiervoor deden ze het eigenlijk alleen als het al voor 99% vast stond dat een speler zou tekenen. Simdi neden boyle yaptilar hic anlamadim.

Over Higuain denken we anders. Mij heeft hij niet kunnen bekoren, maar heb liever dat hij wordt verhuurd dan dat zijn contract zomaar wordt 'afgekocht'. Maar hij kan ook gebruikt worden als buitenlander nr. 7 of 8 op de manier zoals ik in mijn vorige post uitlegde. Hij kan als de reserve van Holosko of Bobo gebruikt worden. Maar dan kun je ook weer zeggen dat zijn ontwikkeling stagneert. Dan toch maar proberen te verhuren aan een Turkse club. Ook IBB lijkt me een goede club voor hem.

Als Bobo blijft denk ik (hoop ik) dat hij volgend jaar makkelijk nog meer oplevert. Bobo had in het afgelopen tweede seizoenshelft pech met blessures en een schorsing. Anders was hij in de buurt van de 20 goals gekomen. Als het in het nieuwe seizoen meezit en hij heeft geen langdurige blessures, dan denk ik dat hij zeker de 20 goals kan halen. Zeker weten dat hij dan veel meer dan 8 miljoen en zelfs meer dan 12 miljoen kan opleveren.

Cisse mag van mij ook weg, mits er een andere goede buitenlandse middenvelder voor in de plaats komt. Anders hebben we er nog niks aan. Fahri moet dit seizoen in de selectie blijven. Ik vind hem absoluut geen speler voor de basis, maar in geval van nood kan hij van pas komen.

Trouwens, het contract van Koray bij Vestel loopt over een paar dagen alweer af. Aslinda geri alabiliriz, ama oyle birsey maalesef olmaz.

Trouwens (#2), ik vond het in het doel ook niet super gaan. Rustu deed het aan het eind van het seizoen niet slecht, maar Hakan Arikan voldoet (nog) niet. Aslinda serbest olan Serdar Kulbilge var...

9. YunuS

YunuS
    Expand Collapse
    Moderator

Lid geworden:
    28 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    279
    Alstjeblieft man, weer een Fenerli erbij.

Ik irriteer me er mateloos aan.

Biz Fenerli oyuncu istemiyoruz.

Ook geen Serdar Kulbilge!

10. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Yani, IMKB konusunda ayni görüsdeyiz. Tamam, sen burada 3 tane oyuncu alacaksin, fakat hepsiyle birden neden görüsüyorsun? Diyelim ki 3 tane aldiniz, digerlerine ne diyeceksiniz? Gelecek sezon belki alabilecegimiz oyunculari kiskirtmis oluyoruz, takimlarin bize olan bakisi tamamen degisiyor vs. vs.

Higuain heeft in de wedstrijden die hij gespeeld heeft, niet eens zo slecht gespeeld. Hij heeft veel energie, kan zijn mannetje passeren en ook nog eens een assist geven. Nee nee, hij moet niet maar gewoon verhuurd worden aan Kayserispor of zoals jij ook al zegt: Istanbul Büyüksehir Belediyespor.

Fahri Tatan, Çaykur Rizespor'a 3-4 beden büyük bir oyuncu. Adam tek basina Rize'yi kurtarmaya çalisti ama bu kolay birsey degil: dolayisiyla Rize batti. Elbette Fahri Besiktas'ta banko oynamaz, ama suanki takimdaki bazi oyunculardan daha iyidir diye düsünüyorum. Bence iyi bir yedek olur, tabi bizimkiler iyi kullanabilirse.

Koray konusunda kararliyim: bu adam Besiktas'ta kesinlikle kalmaliydi. Koray kalsaydi durumlar degisik olurdu, daha fazla puan alirdik. Zaten ligin yarisini orta sahasiz oynadik, bunun altini çizmek isterim. Koray'i ve Fahri'yi vererek çok büyük hata yapti ve bunun farkindalar. Cissé bu yüzden dolayi çok önemli bir oyuncu oldu, ama benim gözümde Koray Cissé'e on basar. Besiktas Koray'i almak istese bile Koray gelmek istermi bilmem, ama çok iyi bir Besiktasli oldugunu biliyorum: yönetim için degil, Kartal için gelir. Besiktas'ta kaptan olacak kapasitede bir o var idi, birde Toraman var.

Serdar konusundada seninle ayni mesafedeyiz: Serdar bizim Hakan'dan daha iyi bir kaleci. Hakan daha genç, elbette öyle, fakat Serdar daha tecrübeli ve daha iyi bir kaleci. Kolay kolay hata yapmiyor, bunu iyi gösterdi. Tek eksigi antipatik olmasi, yoksa fena bir kaleci degil. Serdar seve seve gelir, ama açikcasi ben pek istemiyorum, Serdar'dan daha iyi kaleciler var. Rüstü Hakan'a biraz daha seyler ögretebilirse Hakan'danda yararlanabiliriz.

Unutmadan belirtmek istiyorum: Serdar Kulbilge'ye Eskisehirspor talip olmus.

11. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Cissé yi satarsalar ozaman onun yerine mutlaka ama mutlaka ya Kadlec ya Tjikuzu alinmali. Ugur Inceman'i zaten Cissé'yi satmadan almamiz lazim. Ve Higuain'in gitmesini istemiyorum ben. Ya bir sene bir TÜRK takimini kiralansinki bizde görelim neler yapiyor neler yapmiyor. Yada takimda tutulsun.

12. HC_BJK

HC_BJK
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    13 mei 2007
    Leuk Bevonden:
    0
    Alleen omdat hij van Fener komt? Hou toch op man. Adamin kalitesine bakin. Bizim yonetim kafayi Fenere takmis diye her Fenerliyi aliyor, taraftarin buyuk bolumu de oyuncunun kalitesine bakmadan, sadece Fenerli oldugu icin adami istemiyor. Die man is één van de beste keepers van Turkije. Misschien wel de beste. Als hij niet geblesseerd was geraakt was hij nu nog eerste keeper van Fener en waarschijnlijk ook van Turkije. Volkan o zaman Avrupa Sampiyonasini evde izlerdi.

Rustu is niet meer de oude en zoals je zegt Serdar kolay kolay hata yapmiyor. Het contract van Rustu loopt volgend jaar af en goede Turkse keepers zijn schaars. Ik zou Serdar daarom vastleggen. Hakanin o seviyeye gelecegini sanmiyorum. Dat is gewoon een indruk die ik heb gekregen van hem. Hij heeft best goede reflexen, maar ik mis het een en ander bij hem. Is ook niet de keeper die zijn verdediging vertrouwen geeft.

13. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    3.037
    Serdar Volkandan kotu kaleci degil, Volkanla beraber TR nin en iyi kalecisi

Als ie naar BJK gaat zou ik als BJKer die kinderachtige gevoelens opzij zetten en hem accepteren

14. Meteej

Meteej
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    1 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    781
    Fav. clubs:
    Fenerbahçe S.K.
    Saka maka, ligimizin kalitesi baya bir yukseldi.

15. BJK_Egehan

BJK_Egehan
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 juni 2007
    Leuk Bevonden:
    0
    Serdar is de enige speler van Fener die ik wel zou willen...

16. YunuS

YunuS
    Expand Collapse
    Moderator

Lid geworden:
    28 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    279
    Fener bu iyi kalecileri nerden buluyorsa bizde bula biliriz. Ik heb het gewoon helemaal gehad met al die ex-Fenerbahçe spelers.
    Ik vind Serdar ook een goed keeper, maar dat veranderd niet dat hij een 'Fenerbahçeli' is.

Bizim yönetim salak, utanmasalar giderler Deniz Baris alirlar. Seviyorlar iste.

17. HC_BJK

HC_BJK
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    13 mei 2007
    Leuk Bevonden:
    0
    Kom op Yunus, Fenerbahceli olsa ne olur? Uiteindelijk gaat het om zijn kwaliteiten. Ik heb liever een ex-Fenerli op goal dan iemand die minder kwaliteiten heeft.

Fener bu iyi kalecileri nerden buluyorsa bizde bulabiliriz diyorsun, ama o kadar kolay olsaydi her kulup bunu yapardi. Goede Turkse keepers zijn nou eenmaal schaars. Iyi bir Turk kaleci kolay kolay bulamazsin. En met de buitenlanderslimiet die we hebben is het zonde als je een goede Turkse keeper laat lopen en daar een buitenlander posteert.

18. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Bence Serdar, Volkandanda iyi kaleci. Volkan çok çabuk hata yapiyor, hele hele baski altinda oldugunda. Serdarin hatasini simdiye kadar göremedim, ben sahsen begeniyorum..

Konuya gelelim: bu 8 oyuncuyu halen anlamis degilim. Haydi Cem Atan'a neyse dedik, digerleri? Simdi kimi alacagiz?

Bordon ve Kobiashvili çok iyi oyuncular, bizde tabi ki banko oynarlar ama ne kadar oynarlar? Yaslari gittikçe ilerliyor ve bu aleyhimize isliyor elbette. Bence Stendardo ve Coda kesinlikle alinmali, ayrica Sivok da çok iyi bir oyuncu. Zapotocny'e gerek yok, Sivok alinsin yeter. Bekleyelim ve görelim, pek umutlanmak istemiyorum. Bunlardan hersey beklenir..

19. BJK_Egehan

BJK_Egehan
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 juni 2007
    Leuk Bevonden:
    0
    Eigenlijk moet je niet eens naar die berichten kijken maar gewoon afwachten. Volgens mij gaat Bobo gewoon blijven, hoe vaak moet hij nog zeggen "Ben Besiktasta mutluyum" ?

20. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Met welk budget wil je dan die buitenlanders halen?

Deel deze pagina!

Momenteel bekijken (Leden: 0, gasten: 0) actieve gebruikers dit onderwerp