Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

Beşiktaş transfertopic

Discussie in 'Beşiktaş JK' gestart door BJKMaster, 12 mei 2008.

1. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    edit edit.

2. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Yunus Mehmet Yozgatli'nin alacaklari ödenmiyor!! Lutfen su Türk medyasina inanma. Tüm alacaklarina karsin bonservisi verildi. Ve sözlesmesi fesh edildi. Çok yazik yaw. Hemen her habere baliklama atliyorsunuz!!

3. HC_BJK

HC_BJK
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    13 mei 2007
    Leuk Bevonden:
    0
    Er moet echt veel gebeuren wil ik veel vertrouwen hebben in het volgend seizoen.

Je wil van het niveau Baki af en dan haal je vervolgens Ayhan Tuna op bij Genclerbirligi. Natuurlijk zijn zulke gasten voor de breedte en was hij transfervrij, maar wat ik lees stemt mij ook niet echt tevreden.

Sinan Engin orda burda oyuncu ariyor. Er zit helemaal geen gedachte achter zijn zoektocht. Het enige wat hij weet is dat hij verdedigers gaat halen. Baska birsey bilmiyor.

Edmilson gibi bir oyuncu bize cok yarardi. Tabi ki Villareal'i tercih edecek ama erken davransan ve iyi bir teklif yapsan baskalari kapmadan once transfer edebilirsin. Zo zijn er nog genoeg interessante spelers, maar bizimkiler Sivok ve Zapotocny gibi oyuncularla ugrasiyor. Misschien doen ze het goed bij hun clubs, maar mijn hart gaat er niet sneller van kloppen.

Kijk bijvoorbeeld eens rond bij R. Zaragoza. Ze zijn gedegradeerd, maar er lopen genoeg goede spelers rond zoals een Ayda, Milito, Diogo, Gabi, Luccin en Matuzalem.

Bij Europese topclubs lopen ook altijd spelers rond die het net niet redden, maar wel zeer goed voor de Turkse competitie zouden zijn. Oleguer van Barca, Solari van Inter, Simic van Milan en Bridge van Chelsea om maar een paar voorbeelden te noemen. Misschien heb je weinig kans bij hen, maar we moeten de lat hoger leggen dan Sivok en Zapotocny.

4. Karakartal

Karakartal
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    19 maart 2008
    Leuk Bevonden:
    2
    ***BJKAS*** Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Italya futbol takimlarindan Udinese'de forma giyen Tomas Sivok ile; Lazio'da forma giyen Guglielmo Stendardo'nun transferleri konusunda kendileri ve Kulupleri ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:20)

***BJKAS*** Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Avusturya futbol takimlarindan SV Mattersburg'da forma giyen Cem Atan'in transferi konusunda kendisi ve Kulubu ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:49)

***BJKAS*** Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Almanya futbol takimlarindan Schalke 04'de forma giyen Levan Kobiashvili'nin transferleri konusunda kendileri ve Schalke 04 klubu ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:51)

wow [:s] [:s]

5. Meteej

Meteej
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    1 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    781
    Fav. clubs:
    Fenerbahçe S.K.
    BJK gaza basti anlasilan. Kobiashvili is niet eens zo slecht.

6. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    borsaya 8 oyuncu bildirmisler bizimkiler: Tomas Sivok, Cem Atan, Stendardo, Kobiasvili, Bordon(Schalke'04), Coulibaly, Tomas Zapatocny, ve bir isim daha vardu yaw.

NTV yayinladi.

7. Eros

Eros
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    27 januari 2007
    Leuk Bevonden:
    744
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Felipe Melo
    Bordon is 32±D

8. Legend

Legend
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    2 maart 2006
    Leuk Bevonden:
    343
    Fav. speler:
    Wesley Sneijder
    Wat wil je hiermee zeggen? Bordon is een topverdediger met een winnaarsmentaliteit.

9. Meteej

Meteej
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    1 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    781
    Fav. clubs:
    Fenerbahçe S.K.
    Carlos is 35 [cheers]

10. Eros

Eros
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    27 januari 2007
    Leuk Bevonden:
    744
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Felipe Melo
    Vanaf je 32-33e gaat de gemiddelde voetballer meestal hard achteruit.

#50 Eros, 22 mei 2008
    Laatst bewerkt: 22 mei 2008
  11. YunuS

YunuS
    Expand Collapse
    Moderator

Lid geworden:
    28 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    279
    Net als Hakan Sükür of niet?

Maarja, je moet niet van het slechte uitgaan.

Kijk maar naar Roberto Carlos, Makelele etc.

12. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    [:s] Aman tanrim, bunlar gerçekten dogrumu?

Edit:
    QTM çok güzel sallamis, tebrik ederim. Kendi sitemizde ben böyle bir haber göremedim. [down]

Edit2:
    Besiktas, bu oyunculari alacak olursa, bütün yabancilarini göndermek zorunda kalacak. Herhalde bu haber yine balon, baska olamaz.

Sivok, Zapotocny ve Anthony Seric ile ön protokollar imzalanmis, bir aksilik çikmaz ise bu üç oyuncuyu renklerimize baglayacagiz. Benimde pek kanim kaynamadi, hatta hiç kaynamadi ama hayirlisi olsun diyecegiz, baska çaremiz kalmadi. Kadlec gibi bir adam dururken, Seric'i aliyoruz. Ben bu transferlerin mantigini anlamadim. Demirören en zijn maatjes zijn weer als kippen zonder kop bezig met spelers te zoeken. Ik hoop alleen maar het dit keer wél goed uit gaat pakken voor de club.

We hebben op dit moment als buitenlanders: Gordon Schildenfeld, Higuain, Bobo, Delgado, Edouard Cissé, Rodrigo Tello en Holosko.

Ricardinho is vertrokken, evenals Baki en Mehmet Yozgatli. Simdi Gordonu vermeyi planliyoruz ve Bobo ile Higuain'de gidecek gibi.
    Bu üç oyuncunun yerine Sivok, Zapotocny ve Ante Seric imza atacak, fakat halen bir santrfor almamis olacagiz. Bobo gidiyor, onun yerini doldurmaliyiz --> Klasnic'in ismi çok fazla geçiyor, Cissé'in yerine alinabilir..

#52 BJKMaster, 23 mei 2008
    Laatst bewerkt: 23 mei 2008
  13. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    LIGTV simdik açikladi Tomas Sivok, Tomas Zapatocny ve Antonio Seriç'i almisiz.

Hayirli ugurlu olsun.

14. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    *Matias Delgado
    *Rodrigo Tello
    *Tomas Sivok
    *Tomas Zapatocny
    *Eduard Cisse
    *Filip Holosko
    *Deivson Bobo(Ivan Klasniç)
    *Antonio Seric
    *Frederico Higuain

Higuain gider heralde.

15. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Higuain'i göndermesinler, Cissé gidebilir..

Stendardo, Kobiashvili falan yalan, onlara kontenjan feda ama bizimkiler onu yapmaz..

16. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Cisse gitmesin adam iyi oynuyor. Fenerbahçe Maldonadoyu alacagiz diye yabanci kontenjani 6+1 oldu. Bizde Federasyondan fedakarlik bekliyoruz.

17. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Ne fedakârligi be kardesim, banane Fenerden baskasindan. Kendi takimina bak önce.

Cissé Fransa'da daha iyi oynar, ben sahsen çok begenmiyorum. Benim gözümde Koray Türkiye'deki en iyi ön liberolardan biri, onu vermek çok büyük bir hata oldu. Sadece ön liberomuz kalmadi için Cissé'e muhtaciz: Sivok'la bu problem giderilebilir. Gerekirse Fahri'yi de elde bulundurursun ve olur biter bu is.

Benim anlamadigim birsey daha var: 1 tane stoper ile çözmeyemi çalisiyor bizimkiler? Yahu, 1 stoper neyimize yetecek? Benim bildigim Seric sol bek'de oynuyor, Sivok'da ön libero olarak oynayacaksa, Zapotocny'nin yanindaki adam kim olacak? [Whsixzle]

Bobo'ya gitti diyelim, yerine santrfor kim gelecek? Daha çözülmemis çok seyler var, hemen heveslenmeyin derim.

18. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    981
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Sözlerine dikkat edersen sevinirim. Ve nekadar'da severmisin Korayi,

19. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Neden dikkat ediyorum, yalanmiyim? Bana düzgün konusursan sevinirim, arkadasin degilim. Bana Fener, GS falan demeyin: beni hiç alakadar etmez. Biz kendimiz ne kadar iyi olursak, onlarda o kadar iyi olmak için çaba sarf etmek zorunda kalacak. Biz elimizdeki degerlerini satip, onlarin yerine daha iyilerini almiyorsak bu bizim suçumuzdur. Bobo'yu satip, bakin ne kadarda pahaliya sattik derler: bu bir basari degil. Kayserispor ne yapiyor? Biz satmiyoruz arkadas diyor: Kayserispor satmiyorsa, sen hiç satmayacaksin.

Bobo Besiktas'i kafasindan silmis, ama 8 milyon gibi paraya satmak çok komik bir durum. Bobo senin en iyi adamin, 8 milyon neyine? Holosko alindi diye, Bobo'yu yok etmek istiyorlar. Ben böyle bir mantik görmedim arkadas, görmedim. Basinda Besiktas'i yok etmeye çalisiyor, bunuda akliniza kazin. QTM çok pis oyunlar oynuyor ve insanlar bunlari hemen yutuyor, ama unutmayin ki bu yönetim çok çok büyük hatalar yapti ve yapmaya devam ediyor. Cissé'i ben geldiginden beri begenmiyorum, hatada yapmiyorum. Bana kalsa ben hemen gönderirim; sadece yerine adamimiz olmadigindan dolayi muhtaç kaliyoruz buna, çok iyi oldugundan degil.

Evet, Koray'i çok severim çünkü o gerçek Kartal. Canini disine takip oynayan bir oyuncu, istikrarli oyuncu, gevezelenmeyen bir oyuncu. Ben basinda surada burada açiklama yapan oyunculari sevmem, Besiktas'i en iyi sekilde temsil eden ve etmeye çalisan adamlari severim. Ben Besiktasliyim arkadas, dogrulari söyleriz ama gerektiginde kötüleride söyleriz. Koray kesinlikle satilmamaliydi, Fahri kalmali ve Cissé satilmali. Dedigim gibi: ben sportif basarida degilim, sadece Besiktasin degerlerine sahip çikiyorum. Sen elindeki adamlari satip daha kötülerini alirsan, hiç büyüyemezsin. Belli ki halen kimse bunu ögrenmemis, Carew'den, Ronny Johnsen, Nihat'dan sonra hiç ögrenmemis..

20. Karakartal

Karakartal
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    19 maart 2008
    Leuk Bevonden:
    2
    nee dit is echt waar. dit stond in een bestand op me broerse laptop. ik zal vanvond vragen hoe het zit. [happy]

Deel deze pagina!

Momenteel bekijken (Leden: 0, gasten: 0) actieve gebruikers dit onderwerp