Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

Beşiktaş transfertopic

Discussie in 'Beşiktaş JK' gestart door BJKMaster, 12 mei 2008.

1. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Ja, dat is wél waar. Bebbe'ye o yüzden çok asiri kizmiyorum, çünkü o kadar da kötü bir oyuncu degil. Ne yalan söyleyeyim: Ankaragücünde begeniyordum..

Sivok ve Zapotocny'de muhtesem topcu degiller, kimse yanlis anlamasin. Sadece nokta transfer diyoruz, yani oynadiklari mevkileri için fena oyuncu degiller. Kadlec ise de sol bek, Ibrahim Üzülmezin yerine alinmalidir. Takviye sart, ama eger daha iyileri varsa getirsinler derim..

2. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Bir adam, Gençler'de 18 maç ilk 11'de basliyorsa, gerisini siz düsünün..

Atin atin, bakalim nereye kadar gideceksiniz. Adam oldugunuzu bileydimde, tükürdügünüzü yalamasaydiniz. Hani temel atiyordunuz, nerede?

Anlattigim gibi: eger Demirören kendisi gitmezse, Demirören basimizda kalir.

3. TNR38

TNR38
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 mei 2008
    Leuk Bevonden:
    451
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    Fav. speler:
    Loïc Remy
    Voetbalzone

4. BJK_Egehan

BJK_Egehan
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 juni 2007
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik hoef 'em niet...

5. Eros

Eros
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    27 januari 2007
    Leuk Bevonden:
    744
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Felipe Melo
    Dat is Baki de 2e..

6. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    983
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    ntv spor un son dakika gelişmesi...baki mercimek ve mehmet yozgatlının sözleşmeleri karşılıklı olarak fes edildi...

7. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Dat was al langer bekend, hebben we dat hier niet geschreven? Anyway, beide spelers waren niet goed genoeg voor Besiktas, het gaat ze goed..

8. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    983
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    "Topuz'u ikna edemedim"Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, Mehmet Topuz ile 3 saatlik bir görüşme yaptığını, takımda kalmasını çok istediğini, ancak ikna edemediğini söyledi. Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, Kanal 38 Spor Müdürü Doğan Havur'un hazırlayıp sunduğu sporkolik programında yıldız futbolcu Mehmet Topuz ile yaptıkları görüşmeyi anlattı. Transfer görüşmelerinin bütün kamuoyu önünde olmasını istediğini ifade eden Mamur, "Aslında benim istediğim bu tür konuşmaların kapalı kapılar ardında olmaması. Keşke Mehmet Topuz gelse otursa burada canlı yayında yapsak görüşmeleri. Ben bugün Mehmet Topuz ile kendi ofisimde biraraya geldim. Görüşmede Kulüp Menajerimiz Süleyman Hurma da vardı. Görüşmemizde kendisinden çok memnun olduğumu söyledim. Kendisi de bize Kayserispor'u çok sevdiğini söyledi. Ama ekonomik anlamda anlaşamadık. Aslında biz kalmasını çok istedik, kendisi de kendince bir fiyat istedi. Biz bir rakam söyledik, kendisi de derse ki 'Ben Kayserispor'dan ayrılmak istiyorum', kulübün istediği rakamı da ödeyecek bir kulüp çıkarsa 'İlle de kal' demeyiz. Ama Mehmet Topuz ile anlaşan bir kulübün bizimle de anlaşması şart. Gökhan Ünal olayında da, biz Rubin Kazan ile anlaştık. Gökhan Ünal anlaşmadı, dolayısıyla bu iş olmadı. Mehmet Topuz ile anlaşan takımın bizimle de anlaşma sağlaması şart" diye konuştu. Mehmet Topuz'un kalmasını çok istediğini, ancak bunun gerçekleşmediğini belirten Başkan Mamur, "3 saat süren görüşme sonunda çok iyi rakamlar vermemize rağmen olmadı. Mehmet Topuz gitse de bizim evladımızdır, her zaman ona saygı duyarız" dedi. Başkan Mamur, Mehmet Topuz'a önerdikleri fiyatın şuan ki mevcut 4 büyük takımların verdiği ücretlerin üzerinde olduğunun da herkes tarafından bilinmesini istedi. 14.05.2008 Kaynak : İHA________Yavas yavas Besiktas'a dogru geliyor.

9. YunuS

YunuS
    Expand Collapse
    Moderator

Lid geworden:
    28 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    279
    Wat ben ik blij om dit te horen, tenminste als het klopt.

Van Mehmet Yozgatli vind ik het jammer, want hij was wel een goede speler.
    Hij heeft zich niet kunnen bewijzen bij Besiktas, in mijn ogen ook niet voldoende kansen gekregen. Hij heeft het moeilijk gehad met blessures.

Maar van die Mercimek, wat ben ik daar toch blij van!

10. Karakartal

Karakartal
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    19 maart 2008
    Leuk Bevonden:
    2
    BAKI, JE BENT EEN HELD!

Baki Mercimek werd gehaald als back up voor eventuele blessures van Koray, Toraman, Zan, Diatta. Hij stond er wanneer het moest, zowel op de CB als op de LB en streedt tot hij erbij neerviel(al was dat wel te vaak :D ), dat vind ik zeer knap van hem. Hierbij wil ik hem bedanken voor zijn verdiensten.

11. Eros

Eros
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    27 januari 2007
    Leuk Bevonden:
    744
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Felipe Melo
    Zou een goede zijn voor Eskisehirspor ofzo, mochten ze promoveren. Den Haag is ook echt een club voor hem :D

12. Karakartal

Karakartal
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    19 maart 2008
    Leuk Bevonden:
    2
    Nou, iemand die een Umit Karan of Nonda zomaar uit de wedstrijd houdt, maar te kort komt tegen een Berbatov of een Djibril Cissé, kan zeker aan de bak bij een turkse subtopper.

13. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Katiliyorum, her ne kadar yanlis yaptiysa bile, ona baglamak istemiyorum. Adamin potansiyeli bu kadar, suç ondan degil ki. Yinede her zaman yüregi ile oynadi, tam bir Besiktasli durusu vadi; helal olsun.

Het ga je goed Baki, insallah degerini bilen bir kulüpde oynarsin.

Daha yeni haberlerde çikti: Besiktas, Newcastle United'li oyuncu Steven Taylor ile ilgileniyormus..

14. Forza

Forza
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    8 april 2007
    Leuk Bevonden:
    983
    Fav. clubs:
    Real Madrid
    ağzına sağlık baki...

15. Legend

Legend
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    2 maart 2006
    Leuk Bevonden:
    343
    Fav. speler:
    Wesley Sneijder
    Taylor is één van de meest talentvolle Engelse verdedigers van de Premier League. Was aanvoerder van het Engelse jeugdteam, en nu een potentiele topper als A-international.

Broodje aap dus.

16. BJKMaster

BJKMaster
    Expand Collapse
    Administrator

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.121
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Fav. speler:
    Şifo Mehmet
    Banada öyle geliyor, ama Newcastle'la pazarlik sürüyormus. QTM her zaman atar, ama spor haberlerinde çiktigindan dolayi belki bir dogruluk payi olabilir.

Insallah dogrudur ve gelir, sol kanat büyük bir SIKINTIDAN kurtulur..

17. Legend

Legend
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    2 maart 2006
    Leuk Bevonden:
    343
    Fav. speler:
    Wesley Sneijder
    Sol kanat'mi? Taylor is naar mijn weten een centrale verdediger hoor..

18. Florya

Florya
    Expand Collapse
    Swiss Guard
    Moderator

Lid geworden:
    8 september 2006
    Leuk Bevonden:
    3.925
    Villarreal heeft de eerste versterking met het oog op aankomend seizoen zo goed als binnen. De Braziliaan EdmÃ[censored]lson komt over van FC Barcelona, waar vanwege de aangekondigde grote schoonmaak geen plaats meer voor hem is. Volgens diverse Spaanse media zal de 31-jarige verdedigende middenvelder zijn handtekening zetten onder een verbintenis die hem de komende twee jaar speler moet maken van het opvallend goed presterende Villarreal. El Submarino Amarillo is als tweede geëindigd achter het ongenaakbare Real Madrid, en gaan daarmee rechtstreeks de Champions League in.

Voor EdmÃ[censored]lson is Villarreal de vierde club die hij gaat dienen in zijn tot op heden dertien jaar durende carrière als profvoetballer. Na vijf seizoenen in eigen land bij São Paulo maakte hij in 2000 de overstap naar Olympique Lyon. Na vier seizoenen aldaar klopte Barcelona aan, waarmee hij 2006 de Champions League wist te winnen.

Bron: VZ

No Edmilson voor Besiktas vrees ik.

19. Mariachi

Mariachi
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    4 november 2007
    Leuk Bevonden:
    2.194
    Edmilson ilac gibi gelirdi bize. Villareal speelt in Spanje en in de CL, wij in Turkije en Uefa..dan is de keuze snel gemaakt.

20. YunuS

YunuS
    Expand Collapse
    Moderator

Lid geworden:
    28 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    279
    Yaw ne kadar enayi bizim yönetim ya. Görün iste paralarimiz nerelere gidiyor.

Hadi Gordun'u ve Mehmet Yozgatliyi gönderiyorsun, anladik. (Aslinda onuda anlamadim, çünkü oyuncuyu göndereceksen niye aliyorsunm?)
    Peki Higuain'i neden yolluyorsun, iyi oyuncu, çevik, golle vuruslari iyi.
    Sinir olmamak elde degil!

Deel deze pagina!

Momenteel bekijken (Leden: 0, gasten: 0) actieve gebruikers dit onderwerp