Welkom op VoetbalPortaal

Wil je ook meepraten over het Turks voetbal en al het andere voetbal in de wereld?

Registreer je dan volledig gratis en doe mee!

Ik wil lid worden

1/8 finale: Kroatië - Portugal

Discussie in 'EURO 2016 / EK 2016' gestart door YunuS, 24 juni 2016.

1. YunuS

YunuS
    Expand Collapse
    Moderator

Lid geworden:
    28 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    279
    Quaresma goed gepositioneerd en gescoord! Geniaal! Forza Portugal!

2. Hasan

Hasan
    Expand Collapse
    SarıKırmızı
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    9 augustus 2010
    Leuk Bevonden:
    2.863
    Fav. clubs:
    Galatasaray
    Fav. speler:
    Hakan Şükür
    Mislukte schot.

3. ahmetBJK

ahmetBJK
    Expand Collapse
    Winnaar VP Toto 2010-2011
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    7 juni 2009
    Leuk Bevonden:
    1.442
    Fav. speler:
    Quaresma
    Bencede mislukt schot

4. Legend

Legend
    Expand Collapse
    Galatasaraylı

Lid geworden:
    2 maart 2006
    Leuk Bevonden:
    343
    Fav. speler:
    Wesley Sneijder
    Op de slotfase na een waardeloze pot.

5. Florya

Florya
    Expand Collapse
    Swiss Guard
    Moderator

Lid geworden:
    8 september 2006
    Leuk Bevonden:
    3.699
    Haha valla başta dedim amk bala bak herif vurdu pas oldu, sonra heralde pas atti vay be dedim ama tekrarda şut çekmeye çaliştiği belli.

Soktumun Ronaldo'su yine gol benim attim havalarina girdi ama kimse siklemedi tüm kulübe Quaresma'ya koştu haha ulan ne güldüm be.

6. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.597
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Portekiz'in mal antrenoru bastan dogru kadroyu kursa o raddeye gelmezdi olay.
    Olacak gibi degil, kuponum da yatti. Renate Sanchez ve William Carvalho'yu banko yazip diger orta saha oyuncularini ziktikretmesi gerekir.

7. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.712
    Toch wel een kleine verrassing. Gram top oynamadan tur atladi Portekiz

8. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.712
    Oyle bakacak olursak Nani'nin Cin degeri su an 20 milyon avro

9. AssAssiN

AssAssiN
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    2.712
    Turnova genelinde en yuksek gol ranti Turkiyedeymis. 3 Macta kaleye 4 sut, 2 gol

10. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.597
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Bizim millette yeni moda da Cin pazari oldu, oyle kafamiza gore herkesi 20-30 milyon euro'lara satiyoruz.
    Bir defa Cin'de yabanci kontenjani var ve cogu takim doldurdu veya doldurmaya yakin.
    Ikincisi, takimlar zaten sinirli kontenjan oldugu icin bundan sonra daha da ust duzey oyunculara yonelecekler. Bir daha M'bia, Burak kalitesinde oyuncu kolay kolay almazlar, ust duzey oyunculara yonelirler. Ersan zaten Asya vatandasi oldugu icin ayri bir konumda.
    Ucuncusu, kontratinda 8.5 milyon euro serbest kalma maddesi oyuncuyu nasil 20 milyon euro'ya satiyorsunuz, onu da anlamadim.
    Quaresma ve Nani'nin Cin'e gidecegini zannetmiyorum, gitseler de 20-30 milyon euro gibi bedeller hayal.
    Zaten su Avrupa Kupasi hezeyanini anlamadim. Neymis, G.Gonul ve Gomez iyi performans sergileyecekmis de ust duzey kulupler alacakmis.
    Birincisi, bu turnuvalardan zaten o kadar sivrilecek kadar oynayan ve buyuk bir takima transfer olacak oyuncular bir elin parmagini gecmiyor zaten, James Rodriguez gibi. Ikincisi, cogu Avrupa kulubu zaten 3-7 mac arasi surecek bir performansa bakarak bir oyuncunun muthis olduguna karar verip almaz. Emre Mor gibi zaten takip etmistir ve turnuva baslamadan basip parayi alirlar, turnuvada hic oynamasa da vazgecmezler.
    Bu turnuvada zaten ortalama 15 oyuncu desen 15*4*6=360 oyuncu zaten gorucuye cikiyor. Ortalama ustu oynayan bir 100 oyuncu falan vardir, yani cok ozel de degilsin bu bakimdan. Millet harbiden Quaresma veya Nani 1 gol atti diye bir anda transfer olacaklarini falan zannediyor haha.

11. Ilhan1907

Ilhan1907
    Expand Collapse
    Fenerbahçeli

Lid geworden:
    22 oktober 2007
    Leuk Bevonden:
    157

Devre arasinda nani'yi çine satsalardi onunla anlasma yapacaklardi. Nani sozlesmesindeki 8.5 miljona serbest kalma maddesini kaldiracakti, fenerbahcede çinden gelen 16 miljon euronun 4 miljonunu naniye verecekti.

12. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.597
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Oyle birsey olsa cinliler aradaki farki zaten direkt naniye verip boyle birseyi engellerdi mantiksal olarak. Ama para bol olunca dusunmemislerdir belki. Thnx voor de toelichting.

13. Florya

Florya
    Expand Collapse
    Swiss Guard
    Moderator

Lid geworden:
    8 september 2006
    Leuk Bevonden:
    3.699
    Evet beyler iyi turnuva oyuncunun değerini arttirmiyor. Biz Elano 2 gol atti diye masada mezdeke oynadik adam iki torba Doritos fiyatina gitti.

Çok seviyordum be Elano'yu. Elano gözlüm. Tertemiz kalpli küçük enişte. Off ilk maçta Kayseri'ye ne geçirdiydi be. Ama oyun kurucu CM'den biz Lincoln beklentilerine girince işler karişti. Selçuğ'un yaptiğinin fazlasini yapardi amunum.

14. bjk4ever

bjk4ever
    Expand Collapse
    Beşiktaşlı

Lid geworden:
    10 januari 2006
    Leuk Bevonden:
    1.597
    Fav. clubs:
    Besiktas
    Elano aslinda klasik CAM, orta sahada oynayacak oyuncu degil. Lincoln varken alinmasi buyuk sacmalikti.
    Ama su Turk kuluplerinin klasik Avrupa Kupasinda veya Copa Americada (o bir nebze daha anlasilabilir) oyuncu takip etmesine vs bayiliyorum.
    Orada oynayan oyuncularin cogu kuluplerinde banko 11 oynayan, 1 sene boyunca rahatca takip edebilecegin oyuncular zaten.
    Sen 1 sene oyunculari takip etmemissin, simdi tum dunyanin takip ettigi 5 maclik bir performansa gore oyuncu begenip alacaksin.
    Adama gerizekali derler yahu.

15. YunuS

YunuS
    Expand Collapse
    Moderator

Lid geworden:
    28 juni 2006
    Leuk Bevonden:
    279

• Like Like x 1

Deel deze pagina!

Momenteel bekijken (Leden: 0, gasten: 0) actieve gebruikers dit onderwerp